Банско – Riverside 4*

Од

Детали за понуда

ХОТЕЛ  RIVERSIDE 4* BANSKO
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1
01.12-20.12
25.02-14.04
21.12-27.12
28.12-01.01
02.01-24.02
DOUBLE STANDARD
1adl
57
64
108
68
1adl+1chd 5-12.99
50
55
93
59
1adl+2chd 5-12.99
65
72
121
77
2adl
58
65
109
69
2adl+1chd 5-12.99
73
81
137
87
3adl
79
88
147
94
DBL ECONOMY
1adl
37
40
101
45
1adl+1chd 5-12.99
46
50
87
55
2adl
54
58
102
65
DBL FAMILY ROOM
1adl
63
72
117
75
1adl+1chd 5-12.99
64
73
118
76
1adl+2chd 5-12.99
81
92
147
95
1adl+3chd 5-12.99
98
111
178
115
2adl
64
73
118
76
2adl+1chd 5-12.99
81
92
147
95
2adl+2chd 5-12.99
98
111
178
115
3adl
88
99
159
103
3adl+1chd 5-12.99
104
118
189
122
4adl
110
125
201
129
MAISONETTE
1adl
63
72
117
75
1adl+1chd 5-12.99
64
73
118
76
1adl+2chd 5-12.99
81
92
147
95
1adl+3chd 5-12.99
98
111
178
115
2adl
64
73
118
76
2adl+1chd 5-12.99
81
92
147
95
2adl+2chd 5-12.99
98
111
178
115
3adl
88
99
159
103
3adl+1chd 5-12.99
104
118
189
122
4adl
110
125
201
129
Мин. престој
4
4
4
4
Такса
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Откажување   резрвација
Под  1 ден 1 ноќевање
Под  75дена 1 ноќевање
Под  14 денa 100%
Под  5 денa 1 ноќевање
No show
2 ноќевања
2 ноќевања
100%
2 ноќевања
Соби:САТ ТВ, телефон, интернет,мини бар,фен
Опис: ресторан,лоби бар,СПА центар,паркинг,WI-FI,затворен базен,фитнес,сауна,џакузи,парна бања
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера  65 Еур за возрасни и 305Еур за деца
Локација: 1000 метри од Гондолата , 100 метри од центарот на Банско
Цената вклучува:користење на затворен базен, сауна, парна бања, фитнес и тренсфер до Гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 10% ПОПУСТ

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај