Банско – Royal Park&Spa 4*

Од

Детали за понуда

charlie online dating profile http://huntersneeds.net/rigaro/6630 rencontrer l'amour sur internet gratuit my link dating my daughter rules https://www.cedarforestloghomes.com/enupikos/6056 coomeva apartar citas en linea les site de rencontre gratuit 2012 see this website site de rencontre badoo reunion ROYAL PARK&SPA HOTEL ****  БАНСКО                     
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ПЛУС ВО ЕВРА
1
14.01-25.01
11.02-10.03
21.12-27.12

03.01-13.01

26.01-10.02

28.12-02.01
DBL STANDARD
1adl 62 73 132
1adl+1chd 6-11.99 63 72 114
1adl+2chd 6-11.99 84 96 152
2adl 85 97 153
2adl+1chd 6-11.99 97 108 164
3adl 113 128 204
DBL FAMILY  
1adl 89 100 161
1adl+1chd 6-11.99 90 101 162
1adl+2chd 6-11.99 91 102 163
1adl+3chd 6-11.99 105 116 177
2adl 90 101 162
2adl+1chd 6-11.99 104 115 175
2adl+2chd 6-11.99 117 128 188
3adl 122 137 219
Се вклучено 11 11 11
Деца од 6-11.99 год. 8 8 8
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под 5 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање Под 21 ден 100%
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 100%
Соби: телефон,мини бар,ТВ,фен,WI-FI,балкон
Опис: ресторан,лоби бар,WI-FI,фитнес,сауна,затворен базен,парна бања,паркинг
Попусти и доплати: Новогодишна вечера  75  ЕУР за возрасни и  40 Еур за  Деца
Локација: 900 метри од Гондолата, 800 метри од центарот на Банско
Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,соба за релаксација,фитнес,интерне,паркинг, трансфер до Гондолата и до центарот на Банско
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај