Банско – Sport Hotel 4*

Од

Детали за понуда

this website http://racingcitychorus.org/filmo/4232 Get More Info rencontre polonaise photos http://adamsisco.com/?mikity=rencontres-juventus-barcelone&aa6=a5 gta v online treffen site de rencontre sur le 66 http://waocubo.com/maljavka/5960 meilleur rapport qualit prix site de rencontre kostenlos flirten telefon SPORT HOTEL ****  БАНСКО                                        
ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-04.01 05.01-11.01 21.12-27.12

12.01-08.03

01.12-20.12

09.03-15.04

DBL EXECUTIVE
1 adl 157 134 88 79
1 adl+1chd 2-12.99 138 119 96 80
1 adl+2chd 2-12.99 156 137 113 98
2 adl 158 136 109 91
2 adl+1chd 2-12.99 175 153 127 109
3 adl 217 187 150 126
DBL DELUXE
1adl 185 161 95 82
1 adl+1chd 2-12.99 164 142 107 86
1 adl+2chd 2-12.99 181 160 122 104
1 adl+3chd 2-12.99 199 178 143 121
2 adl 187 162 122 98
2 adl+1chd 2-12.99 204 180 140 116
2 adl+2chd 2-12.99 222 198 158 133
3 adl 257 223 168 135
3 adl+1chd 2-12.99 275 241 186 152
4 adl 327 284 214 172
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 245 211 168 141
1 adl+1chd 2-12.99 246 212 169 142
1 adl+2chd 2-12.99 247 213 170 143
1 adl+3chd 2-12.99 248 214 171 144
2 adl 246 212 169 142
2 adl+1chd 2-12.99 247 213 170 143
2 adl+2chd 2-12.99 248 214 171 144
3 adl 247 213 170 143
3 adl+1chd 2-12.99 248 214 171 144
4 adl 248 214 171 144
Доплата за Deluxe VIP Apartment ( на ден) 66 66 66 66
Минимум престој 5 4 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Соби: клима,САТ ТВ,телефон, балкон , интернет
Опис: ресторан, бар, СПА центар, затворен базен, лоби, ски гардероба
Попусти и доплати:. Новогодишна вечера  85 ЕУР за возрасни и  45 ЕУР за деца , доплата за затворена гаража на ден 8 Еур,
Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,римска бања,ски гардероба, WI-FI во лоби
Доплата за затворена загреана гаража 8 ЕУР на ден
Локација: Веднаш до Гондолата
Откажување резервација Под 21 ден 100% Под  14 денa  100% Под  7 дена 1 ноќевање Под  3 дена 1 ноќевање
No show 100% 100% 2 ноќевања 2 ноќевања
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.12 ДО 20.01.2019
ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 21.12.2018 И ПОСЛЕ 15.03.2019 14=12 ,7=6

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај