Банско – St.Ivan Rilski 4*

Од

Детали за понуда

syrian dating sites rencontres pour baiser http://aquanetta.pl/wp-content/themes/envision/cloudfw/core/engine.map/core.map.php exemple texte site rencontre sites de rencontres belges non payant have a peek at this site browse around here check it out site de rencontre le beguin avis dating an indian man in america ХОТЕЛ “ST. IVAN RILSKI ****  БАНСКО                     104   СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 27.12-02.01 03.01-13.01

25.01-24.02

01.12-26.12

14.01-24.01

25.02-31.03

MAIN BUILDING
DOUBLE STANDARD
1 adl 96 66 60
1adl+1chd 6-11.99 119 74 62
1adl+2chd 6-11.99 129 84 72
2 adl 140 82 69
2adl+1chd 6-11.99 150 92 79
3 adl 190 110 95
APARTMENT HOUSE
STUDIO
1 adl 140 81 68
1adl+1chd 6-11.99 141 82 69
1adl+2chd 6-11.99 151 92 79
2 adl 141 82 69
2adl+1chd 6-11.99 151 92 79
3 adl 160 101 88
APARTMENT
1 adl 155 96 81
1adl+1chd 6-11.99 156 97 82
1adl+2chd 6-11.99 166 107 92
1adl+3chd 6-11.99 175 117 102
2adl 156 97 82
2adl+1chd 6-11.99 166 107 92
2adl+2chd 6-11.99 175 117 102
3 adl 174 116 101
3adl+1chd 6-11.99 185 126 111
4 adl 193 135 120
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕНА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
MAIN BUILDING
DOUBLE STANDARD
1 adl 107 77 71
1adl+1chd 6-11.99 136 90 79
1adl+2chd 6-11.99 150 105 94
2 adl 162 105 91
2adl+1chd 6-11.99 177 119 106
3 adl 221 141 125
APARTMENT HOUSE
STUDIO
1 adl 162 103 90
1adl+1chd 6-11.99 163 104 91
1adl+2chd 6-11.99 178 119 106
2 adl 163 104 91
2adl+1chd 6-11.99 178 119 106
3 adl 193 135 121
ONE BEDROOM APARTMENT
1 adl 177 118 104
1adl+1chd 6-11.99 178 119 105
1adl+2chd 6-11.99 192 133 119
1adl+3chd 6-11.99 207 148 133
2adl 178 119 105
2adl+1chd 6-11.99 192 133 119
2adl+2chd 6-11.99 207 148 133
3 adl 208 149 135
3adl+1chd 6-11.99 222 163 149
4 adl 238 179 165
Минимум престој 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под  14 денa 100% Под 5дена 1 ноќевање Под  3 дена 1 ноќевање
NO SHOW 100% 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби:фрижидер, балкон,САТ ТВ,фен,сеф,телефон
Опис:мини клуб,затворен базен,ноќен клуб, лоби бар, меана, ресторан, менувачница,фитнес сала,сауна,масажа,СПА центар, ски гардероба, сеф
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 Еур за деца
Локација:1200 метри од Гондолата
Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес, ,трансфер до гондолата , ( Паркинг со доплата 5 ЕУР на ден )
14=12,10=9 И 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 26.12.2019  И ОД 03.01 ДО 31.03.2019
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај