Банско – Strazhite 4*

Од

Детали за понуда

http://atver-acis.lv/tyre/7023 http://bannholz.net/masjanja/8983 read review citas en linea honduras free membership dating sites in india http://zspskorcz.pl/pictose/eseit/2482 try this mon classeur site de rencontre rencontre celibataire 94 online dating scams afghanistan STRAZHITE ****  БАНСКО                        
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА  ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 29.12-04.01 05.01-11.01 26.01-15.02 15.12-28.12

12.01-25.01

16.02-01.03

02.03-02.04
DBL STANDARD
1adl 82 80 76 66 62
1adl+1chd 2-11.99 99 96 89 74 69
1adl+2chd 2-11.99 132 128 119 99 92
2adl 131 127 118 98 91
2adl+1chd 2-11.99 132 128 119 99 92
3adl 184 178 165 137 128
SUITE
1adl 152 148 139 119 112
1adl+1chd 2-11.99 153 149 140 120 113
1adl+2chd 2-11.99 154 150 141 121 114
1adl+3chd 2-11.99 155 151 142 122 115
2adl 153 149 140 120 113
2adl+1chd 2-11.99 154 150 141 121 114
2adl+2chd 2-11.99 155 151 142 122 115
3adl 204 198 185 157 148
MEZONET
1adl 152 148 139 119 112
1adl+1chd 2-11.99 153 149 140 120 113
1adl+2chd 2-11.99 154 150 141 121 114
1adl+3chd 2-11.99 155 151 142 122 115
2adl 153 149 140 120 113
2adl+1chd 2-11.99 154 150 141 121 114
2adl+2chd 2-11.99 155 151 142 122 115
3adl 204 198 185 157 148
Такса за лице  (еднократно) 5 5 5 5 5
Откажување  резрвација После  01.12.20178100% Под  7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање
No show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби: САТ ТВ, телефон, тоалет
Опис:лоби бар со камин,ресторан,кафе  бар,масажа,конференциска сала,интернет,продавница,сеф на рецепција куглање , видео игри, бесплатно користење затвортен базен,парна бања,фитнес,сауна и трансфер до гондолата
Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера  75  Еур за возрасни и 40 Еур за деца
Локација: 200 м. од гондолата, 500 м. од центарот на Банско
Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес,WI-FI  ( во лоби ) и трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај