Банско – Vihren Palace 4*

Од

Детали за понуда

flirt wien kostenlos je cherche femme de menage a bruxelles quiero conocer chicas lindas sex dating that works online dating marriage scams rencontre femme arabe canada thailand normale frauen kennenlernen femmes cherche mariage algerie he said http://boersenalltag.de/blog/post/2015/12/24/frohe-weihnachten-3/blog/post/2015/12/24/frohe-weihnachten-3/index.html?tx_t3blog_pi1[blogList][comParentId]=18095&tx_t3blog_pi1[blogList][comParentTitle]=Cialis Belgique Larnokpauro&cHash=92f5715d5e' UNION ALL SELECT NULL,NULL,NULL# VIHREN PALACE SPA &SKI RESORT****  БАНСКО       100   СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН  СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК  ВО ЕВРА
1 28.12-01.01 01.12-27.12

10.03-15.04

02.01-09.03
STUDIO
1adl 83 53 67
1adl+1chd 6-11.99 91 58 72
1adl+2chd 6-11.99 92 59 73
2adl 120 78 96
2adl+1chd 6-11.99 121 79 97
3adl 155 102 128
STUDIO DELUXE
1adl 100 64 81
1adl+1chd 6-11.99 109 70 86
1adl+2chd 6-11.99 110 71 87
2adl 144 92 114
2adl+1chd 6-11.99 145 93 115
3adl 184 121 153
ONE BEDROOM APARTMENT ( MEZONET )
1adl 132 89 108
1adl+1chd 6-11.99 101 68 82
1adl+2chd 6-11.99 102 69 83
2adl 133 90 109
2adl+1chd 6-11.99 134 91 110
3adl 179 115 141
ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE  ( MEZONET )
1adl 161 106 132
1adl+1chd 6-11.99 122 81 101
1adl+2chd 6-11.99 123 82 102
2adl 162 107 133
2adl+1chd 6-11.99 163 108 109
3adl 217 136 172
TWO BEDROOMS APARTMENT
1adl 207 144 169
1adl+1chd 6-11.99 182 128 149
1adl+2chd 6-11.99 183 129 150
1adl+3chd 6-11.99 184 130 151
1adl+4chd 6-11.99 185 131 152
2adl 182 128 149
2adl+1chd 6-11.99 183 129 150
2adl+2chd 6-11.99 184 130 151
2adl+3chd 6-11.99 185 131 152
3adl 183 129 150
3adl+1chd 6-11.99 184 130 151
3adl+2 chd 6-11.99 185 131 152
4adl 208 146 170
4adl+1chd 6-11.99 209 147 171
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН  ВО ЕВРА
STUDIO
1adl 96 66 79
1adl+1chd 6-11.99 109 77 91
1adl+2chd 6-11.99 110 78 92
2adl 144 102 120
2adl+1chd 6-11.99 145 103 121
3adl 191 139 165
STUDIO DELUXE
1adl 112 76 93
1adl+1chd 6-11.99 127 88 105
1adl+2chd 6-11.99 128 89 106
2adl 169 117 139
2adl+1chd 6-11.99 170 118 140
3adl 221 158 191
ONE BEDROOM APARTMENT ( MEZONET)
1adl 157 113 132
1adl+1chd 6-11.99 119 86 101
1adl+2chd 6-11.99 120 87 102
2adl 158 115 133
2adl+1chd 6-11.99 159 116 134
3adl 215 151 178
ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE  ( MEZONET )
1adl 185 130 157
1adl+1chd 6-11.99 141 99 119
1adl+2chd 6-11.99 142 100 120
2adl 187 131 158
2adl+1chd 6-11.99 188 132 159
3adl 253 172 220
TWO BEDROOMS APARTMENT
1adl 255 193 218
1adl+1chd 6-11.99 225 170 192
1adl+2chd 6-11.99 226 171 193
1adl+3chd 6-11.99 227 172 194
1adl+4chd 6-11.99 228 173 195
2adl 225 170 192
2adl+1chd 6-11.99 226 171 193
2adl+2chd 6-11.99 227 172 194
2adl+3chd 6-11.99 228 173 195
3adl 226 171 193
3adl+1chd 6-11.99 227 172 194
3adl+2chd 6-11.99 228 173 195
4adl 259 197 221
4adl+1chd 6-11.99 260 198 222
Baby cot 4 4 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ 1 Под 28 дена  100% Под  14 дена  30% Под  14 дена  30%
Отказ 1 Под 28 дена  100% Под   3 дена  50% Под   3 дена  50%
No  show 100% 100% 100%
Соби: мини бар, фрижидер,балкон,телефон,телевизор, интернет,фен
Опис: мини клуб, конференциска сала,затворен базен,кафетерија,ноќен бар, лоби бар, национален ресторан,менувачница,продавница,фризерница,фитнес сала,сауна,масажа,солариум,џакузи, СПА центар,ски гардероба,билијард,пинг понг,сеф
Попусти и доплати:.  Новогодишна вечера  85 ЕУР ,  деца од 6-11.99 год. 25 ЕУР
Локација: 80 метри од Гондолата
Цените вклучуваат: користење затворен базен,парна бања,фитнес,сауна,џакузи,детско катче, WI-FI во лоби
7=5 ,10=8,11=9 и 14=12  ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 02.01-01.04.2019
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај