Банско – ZARA Hotel&Spa 4*

Од

Детали за понуда

actividades para solteros badajoz une rencontre film complet http://etsa.fr/lipeck/6022 justin bieber dating wdw el mektoub rencontre quel est le site de rencontre le plus fiable agence rencontre nantes http://www.russianecho.net/?fioper=rencontre-27500&263=08 my company saxony 24 single zone beverage centre ZARA HOTEL&SPA 4* BANSKO                     www.zarabansko.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 01.12-20.12

05.03-13.04

21.12-27.12 28.12-02.01 03.01-10.01

25.01-10.02

11.01-24.01

11.02-04.03

DBL STANDARD
1adl 47 55 95 60 53
1adl+1chd 6-11.99 52 59 120 65 57
2adl 60 69 120 76 67
DBL LUX
1adl 55 62 103 67 60
1adl+1chd 6-11.99 59 66 129 72 65
1adl+2chd 6-11.99 77 86 162 94 84
2adl 69 78 129 85 76
2adl+1chd 6-11.99 87 98 162 106 95
2adl+2chd 6-11.99 105 118 194 128 115
3adl 93 105 174 114 103
1 BEDROOM APARTMENT  
1adl 79 88 139 95 86
1adl+1chd 6-11.99 80 89 140 96 87
1adl+2chd 6-11.99 101 112 175 120 109
1adl+3chd 6-11.99 121 135 211 144 131
2adl 80 89 140 96 87
2adl+1chd 6-11.99 101 112 175 120 109
2adl+2chd 6-11.99 121 135 211 144 131
3adl 108 120 189 129 117
3adl+1chd 6-11.99 129 143 225 154 140
4adl 137 152 239 163 148
Мин. престој 3 5
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 7 дена 2 ноќевањa Под 14 дена 50% Под 28 дена

100%

Под 14 дена 50% Под 7 дена 50% ноќевањa
NO SHOW 100% 100% 100% 100% 100%
Соби:ТВ,радио,телефон,мини бар,сеф,балкон,фен
Опис: паркинг,пристап за инвалиди,лоби бар,ресторан,затворен базен,фитнес,ски гардероба,билијард, куглана,сауна,парна бања,џакузи,амам,кондеренциска сала
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и 30 Еур за деца
Локација: 500 метри од центарот на Банско , 400 метри од Гондолата
Цената вклучува:користење на затворен базен, сауна,релакс зона,фитнес, отворен паркинг и трансфер до гондолата, WI-FI . Затворен пааркинг со доплата  од 5 .5 Еур на ден , Baby cot  3 Еур на ден, доплата за поглед на планина 5 ЕУР за соба на ден.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
6=5,7=6 и 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 28.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2019

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018 )

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај