Боровец – Mura Hotel 3*

Од

Детали за понуда

je cherche femme au togo expat online dating jakarta why not check here http://www.mylifept.com/?refriwerator=bin%C3%A4re-optionen-verboten&bd7=6e binäre optionen verboten redirected here bekanntschaften bad wУЖrishofen http://vedantaiowa.org/?makrosyt=tom-boonen-dating&e84=6d speed dating phoenix 21 and up citas internet apa site rencontre pour femme voilée MURA  3* BOROVEC
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 01.12-24.12

06.01-31.03

25.12-05.01
DBL STANDARD
1adl 37 59
1adl+1chd 4-11.99 39 61
1adl+2chd 4-11.99 52 75
2adl 51 96
2adl+1chd 4-11.99 65 109
3adl 72 133
TRIPLE WITH  BALCONY
1adl 50 72
1adl+1chd 4-11.99 42 65
1adl+2chd 4-11.99 57 79
1adl+3chd 4-11.99 71 93
2adl 56 100
2adl+1chd 4-11.99 70 115
2adl+2chd 4-11.99 85 129
3adl 79 141
3adl+1chd 4-11.99 94 156
4adl 102 182
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE STANDARD
1adl 42 65
1adl+1chd 4-11.99 47 70
1adl+2chd 4-11.99 64 86
2adl 62 107
2adl+1chd 4-11.99 78 123
3adl 89 150
TRIPLE WITH  BALCONY
1adl 56 78
1adl+1chd 4-11.99 51 73
1adl+2chd 4-11.99 68 90
1adl+3chd 4-11.99 85 107
2adl 67 111
2adl+1chd 4-11.99 84 128
2adl+2chd 4-11.99 101 146
3adl 96 158
3adl+1chd 4-11.99 113 175
4adl 125 204
Такса еднократно Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под   7дена  1 ноќевање Под   14 дена 1 00%
No show 2 ноќевања 100%
Соби:телефон, ТВ, мини бар
Опис:  ресторан, бар, паркинг, WI-FI во лоби
Попусти и доплати:  Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца
Локација: 250 метри од ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
7=6  ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.03 ДО 31.03.2019

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај