Боровец – Radina’s Way 4*

Од

Детали за понуда

ligar chicas gunas de panama http://grovesvetclinic.com/lidiya/3350 flirten rio de janeiro check out the post right here http://prettytallstyle.com/birkof/2012 aplicacion conocer mujeres android http://mallettspallette.co.uk/fiorww/2931 site de rencontre woozgo avis http://bullcitycraft.com/milnica/6457 viaje para solteros a cuba RADINA’S WAY  **** БОРОВЕЦ                                        
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 01.12-18.12

05.03-31.03

19.12-28.12

03.01-19.01

29.12-02.01 20.01-18.02 19.02-04.03
DBL STANDARD
1adl 55 79 128 68 64
1adl+1chd 2-11.99 63 90 161 77 73
1adl+2chd 2-11.99 71 101 162 87 82
2adl 70 100 161 86 81
2adl+1chd 2-11.99 71 101 162 87 82
3adl 98 140 226 120 113
FAMILY ROOM
1adl 77 109 170 94 89
1adl+1chd 2-11.99 72 99 171 86 82
1adl+2chd 2-11.99 80 111 172 96 92
1adl+3chd 2-11.99 101 139 215 121 115
2adl 79 110 171 95 90
2adl+1chd 2-11.99 80 111 172 96 91
2adl+2chd 2-11.99 101 139 215 121 115
3adl 111 154 239 133 127
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 88 119 179 104 99
1adl+1chd 2-11.99 80 108 181 95 90
1adl+2chd 2-11.99 90 121 182 106 101
1adl+3chd 2-11.99 113 151 227 133 127
2adl 89 120 181 105 100
2adl+1chd 2-11.99 90 121 182 106 101
2adl+2chd 2-11.99 113 151 227 133 127
3adl 125 168 253 147 140
3adl+1chd 2-11.99 126 169 254 148 141
4 adl 161 215 325 189 180
ONE BEDROOM APARTMENT LUX
1adl 98 128 189 114 109
1adl+1chd 2-11.99 89 117 190 103 99
1adl+2chd 2-11.99 100 130 191 116 111
1adl+3chd 2-11.99 125 163 240 145 139
2adl 99 129 190 115 110
2adl+1chd 2-11.99 100 130 191 116 111
2adl+2chd 2-11.99 125 163 240 145 139
3adl 138 181 267 161 154
3adl+1chd 2-11.99 139 182 268 162 155
4adl 178 233 343 207 198
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под 1 ден 1 ноќевање Под  7дена 1 ноќевање Под 14 дена 100% Под 7 дена 1 ноќевање Под 5 денa 1 ноќевање
No show 2 2 100% 2 2
Минимум престој 2 5 2 2
Соби: САТ ТВ,мини бар,сеф,телефон,фен
Опис:  ресторан , лоби бар, СПА центар, интернет, конференциска сала, ски гардероба , детско катче , затворен базен, бесплатен трансфер до ски лифтовите
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца
Локација: 1200 метри од ски терените
Цената вклучува:користење затворен базен,фитнес,сауна,парна бања,WI-FI,  трансфер до ски лифтовите , паркинг
6=5,7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 28.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 05.03.2019
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај