Боровец – Rila Hotel 4*

Од

Детали за понуда

funny dating criteria best dating sites in vancouver bc good dating websites uk directory https://www.cedarforestloghomes.com/enupikos/8678 single party frankfurt heute prochaine rencontre l2 femme sdf cherche logement casual sex hookup apps je recherche un prenom arabe pour garcon ХОТЕЛ “RILA” ****БОРОВЕЦ                           527 СОБИ                              
ЦЕНИ ЗА СОБЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 28.12-04.01 20.01-23.02 05.01-19.01

24.02-03.03

14.12-27.12

04.03-16.03

17.03-06.04
DBL STANDARD
1adl 140 121 95 85 61
1adl+1chd 0-11.99 163 144 118 108 85
1adl+2chd 0-11.99 187 168 141 131 108
2adl 187 162 127 113 82
2adl+1chd 2-11.99 210 185 150 137 106
DBL STANDARD SLOPE VIEW
1adl 148 130 103 93 70
1adl+1chd 0-11.99 171 153 127 117 93
1adl+2chd 0-11.99 194 177 150 140 117
2adl 198 173 138 124 93
2adl+1chd 2-11.99 221 197 161 148 117
DBL SUPERIOR
1adl 171 143 111 100 73
1adl+1chd 0-11.99 194 167 134 123 97
1adl+2chd 0-11.99 218 190 158 147 120
2adl 229 191 149 133 98
2adl+1chd 2-11.99 252 214 172 157 121
DBL SUPERIOR SLOPE VIEW
1adl 180 151 120 108 81
1adl+1chd 0-11.99 203 174 143 131 104
1adl+2chd 0-11.99 226 198 167 154 128
2adl 240 202 160 144 109
2adl+1chd 2-11.99 263 225 183 168 132
FAMILY SUPERIOR
1adl 238 210 178 167 140
1adl+1chd 0-13.99 239 211 179 168 141
1adl+2chd 0-13.99 240 212 180 169 142
1adl+3chd 0-13.99 241 213 181 170 143
2adl 273 235 193 178 142
2adl+1chd 2-13.99 274 236 194 179 143
2adl+2chd 2-13.99 275 237 195 180 144
FAMILY SUPERIOR SLOPE VIEW
1adl 247 218 187 174 148
1adl+1chd 0-13.99 248 219 188 175 149
1adl+2chd 0-13.99 249 220 189 176 150
1adl+3chd 0-13.99 250 221 190 177 151
2adl 284 247 204 189 153
2adl+1chd 2-13.99 285 248 205 190 154
2adl+2chd 2-13.99 286 249 206 191 155
INTERCONNECTED DBL
2adl+2chd 0-11.99 386 351 298 278 231
2adl+3chd 0-11.99 410 374 321 301 254
2adl+4chd 0-11.99 433 397 344 324 278
3adl 422 356 282 255 193
3adl+1chd 0-11.99 445 380 304 279 217
3adl+2chd 0-11.99 468 403 329 302 240
3adl+3chd 0-11.99 492 426 352 325 263
4 adl 457 382 298 266 195
4adl+1chd 2-11.99 481 405 321 290 219
4adl+2chd 2-11.99 504 429 344 313 242
INTERCONNECTED DBL  SLOPE VIEW
2adl+2chd 0-11.99 406 349 286 262 209
2adl+3chd 0-11.99 430 372 310 285 232
2adl+4chd 0-11.99 453 395 333 309 255
3adl 477 412 338 311 249
3adl+1chd 0-11.99 501 435 361 334 272
3adl+2chd 0-11.99 524 458 384 357 295
3adl+3chd 0-11.99 547 482 407 381 319
4 adl 480 404 320 289 218
4adl+1chd 2-11.99 503 427 343 312 241
4adl+2chd 2-11.99 526 451 366 335 264
DELUXE SUITE
1adl 341 284 221 198 144
1adl+1chd 0-11.99 342 285 222 199 145
1adl+2chd 0-11.99 343 286 223 200 146
2adl 342 285 222 199 145
2adl+1chd 2-11.99 343 286 223 200 146
DELUXE SUITE SLOPE VIEW
1adl 358 301 238 214 161
1adl+1chd 0-11.99 359 302 239 215 162
1adl+2chd 0-11.99 360 303 240 216 163
2adl 359 302 239 215 162
2adl+1chd 2-11.99 360 303 240 216 163
 Минимум престој 3 2 2 2
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под 30 дена 100% Под  14 дена 1 ноќевања Под  14 дена 1 ноќевања Под  14 дена 1 ноќевања Под  7 дена 1 ноќевања
Отказ на резервација 2 Под 6 дена 100% Под 6 дена 100% Под 6 дена 100% Под 6 дена 100% Под 6 дена 100%
No show 100% 100% 100% 100% 100%
Соби: мини бар,фрижидер,балкон,телефон,телевизор,интернет,фен
Опис: мини клуб , конференциска  сала, бизнис  центар,затворен  базен, кафе –слаткарница,  ноќен бар, лоби  бар, ресторан,менувачница,  продавница,фризерница ,интернет сала , фитнес сала,   сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар, ски гардероба,ски школо,билијард,пинг понг, сеф
Попусти и доплати:  Новогодишна вечера  70  ЕУР, деца од 2-11.99 35 ЕУР ( шведска маса ) .
Локација: 50 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен,џакузи,паркинг , WI-FI  во лоби, хотелско осигурување. За престој во соби

од типот Супериор цената дополнително вклучува пристап до термо зоната, фитнес, ски гардероба , WI –FI во соба како и

посебен дел за појадок и вечера. Отворениот паркинг е бесплатен а подземна гаража со доплата на лице место. Детски

клуб за деца од 3 до 7 години ( до два часа дневно бесплатно )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај