Боровец – Samokov Hotel 4*

Од

Детали за понуда

other http://www.csipkehotel.hu/includes/miowe/4389 site de rencontre apres 40 ans msn rencontre quebec site de rencontre les mieux mujer soltera en quechua check this useful reference try this website the funniest dating profile ever ХОТЕЛ “ SAMOKOV ****   БОРОВЕЦ                      309    СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 29.12-04.01 05.01-11.01

02.02-20.02

12.01-01.02

21.02-02.03

20.12-28.12

03.03-31.03

DOUBLE STANDARD
1adl 72 59 53 48
1adl+1chd  5-12.99 81 61 52 44
1adl+2chd  5-12.99 108 81 70 59
2adl 107 80 69 58
2adl+1chd  5-12.99 108 81 70 59
3adl 149 112 97 81
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1adl 76 64 58 52
1adl+1chd 5-12.99 86 67 59 51
1adl+2chd 5-12.99 114 90 79 68
2adl 113 89 78 67
2adl+1chd 5-12.99 142 112 98 84
3adl 159 125 109 94
Минимум престој 5
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Мин. престој 5 3 3 3
Отказ на резервација Под 15 денa 100% Под  5 дена 1 ноќевање Под  5 дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
No Show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби: мини бар ,балкон,телефон,телевизор,радио,радио,тоалет
Опис: конференциска сала  ,бизнис центар  , затворен базен, кафе слаткарница  ,ноќен бар, лоби бар,ресторан,менувачница,фризерница,сала за интернетсауна,масажа,солариум,џакузи,ски  гардероба,ски школо,куглање, лекарски кабинет,сеф на рецепција,СПА
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 50 ЕУР деца 35 ЕУР  за деца од 2-12.99 години
Локација: 100 метри од ски лифтовите
Цената вклучува:користење на затворен базен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
5=4,14=12 (и комбинации ) ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 05.01 ДО 22.01.2019 И ОД 05.03 ДО 31.03.2019 ( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018)

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај