Боровец – Sokol Hotel 3*

Од

Детали за понуда

http://grovesvetclinic.com/lidiya/1495 http://www.bicialpedrete.es/?okno=como-conocer-a-una-mujer-preguntas&533=5d site de rencontre ou tout est gratuit dating beautiful woman http://www.gramus.si/ralf/5303 my response click now http://www.aravit.co.uk/trening/3225 YOURURL.com top article ХОТЕЛ “SOKOL”  3* BOROVEC              
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 01.12-21.12

24.02-31.03

13.01-24.01

17.02-23.02

22.12-27.12

02.01-12.01

25.01-16.02

28.12-01.01
DBL STANDARD
1adl 41 47 55 95
1adl+1chd 0-11.99 42 48 56 96
1adl+2chd 0-11.99 55 64 72 99
2adl 54 63 71 98
2adl+1chd 6-11.99 66 75 84 110
3adl 72 81 90 117
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 71 80 94 125
1adl+1chd 6-11.99 72 81 95 126
1adl+2chd 6-11.99 85 94 107 138
1adl+3chd 6-11.99 97 106 119 150
2adl 72 81 95 126
2adl+1chd 6-11.99 85 94 107 138
2adl+2chd 6-11.99 97 106 119 150
3adl 91 100 114 145
3adl+1chd 6-11.99 105 112 126 157
4adl 110 119 132 163
BABY COT 3 3 3 3
Минимум престој 4
Tакса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под 5 дена 1 ноќевањe Под  7 дена 1 ноќевањe Под  7 дена 1 ноќевањe Под  14  дена 100%
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања 100%
Соби: интернет,телефон,ТВ,мини бар,фен а во апартманите камин и џакузи
Опис :ресторан,лоби бар,фитнес,сауна,џакузи,масажа
Локација: 300 метри од ски лифтовите
Доплати: Новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и 35 Еур за деца од 2-12 год.
Цената вклучува: користење на фитнес,паркинг и интернет
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2018 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.12.2018 10% ПОПУСТ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај