Боровец – Victoria Hotel 3*

Од

Детали за понуда

useful link recherche travail homme a tout faire http://www.pioneervillage.org/wifer/4038 italian dating website london single frauen gummersbach http://www.heaton-press.co.uk/visteros/2076 https://bristolquakers.org.uk/drova/4001 un bon profil pour site de rencontre online frauen treffen sitios de citas chat HOTEL VICTORIA 3* BOROVETS
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 28.12-03.01 24.12-27.12

04.01-10.01

08.02-15.02

09.12-23.12

19.01-07.02

16.02-15.03

11.01-18.01

16.03-05.04

DOUBLE STANDARD
1adl 77 68 41 32
1adl+1chd 3-12.99 67 59 48 40
1adl+2chd 3-12.99 79 70 57 48
2adl 78 69 56 47
2adl+1chd 3-12.99 90 80 65 55
3adl 106 94 76 64
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под 14денa 100% Под   7 дена 1 ноќевање Под  5 дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
No Show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби: телефон, ТВ
Опис: ресторан,сауна, џакузи, паркинг, FI-WI
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 30 Еур за возрасни и 15 Еур за деца
Локација: 600 метри од ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај