Боровец – Yanakiev Hotel 4*

Од

Детали за понуда

rencontre metro femme divorcГ© cherche homme pour mariage many fish in sea dating site https://www.nima.co.uk/maljavka/2268 weblink opcje binarne jaka strategia site de rencontre pour faire des activitУЉs useful reference dating games destiny ninja les sites de rencontre belge gratuit YANAKIEV  ****БОРОВЕЦ                          
ЦЕНИ 3А COБA НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 01.12-21.12 22.12-28.12

12.01-15.02

29.12-04.01 05.01-11.01

16.02-22.02

23.02-31.03
DOUBLE STANDARD
1adl 62 98 149 126 67
1adl+1chd 6-12.99 63 99 150 127 68
1adl+2chd  6-12.99 74 120 183 154 81
2adl 73 119 182 153 80
2adl+1chd 6-12.99 74 120 183 154 81
3adl 99 161 246 207 109
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 98 147 243 193 112
1adl+1chd 6-12.99 99 148 244 194 113
1adl+2chd 6-12.99 100 149 245 195 114
1adl+3chd 6-12.99 101 150 246 196 115
2adl 99 148 244 194 113
2adl+1chd 6-12.99 100 149 245 195 114
2adl+2chd 6-12.99 101 150 246 196 115
3adl 106 155 251 201 120
3adl+1chd 6-12.99 107 156 252 202 121
4adl 112 162 258 208 127
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА  ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE STANDARD
1adl 69 105 156 132 74
1adl+1chd 6-12.99 70 106 157 133 75
1adl+2chd  6-12.99 88 133 197 168 95
2adl 87 132 196 167 94
2adl+1chd 6-12.99 109 166 245 209 117
3adl 117 179 264 225 126
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 111 161 257 207 126
1adl+1chd 6-12.99 112 162 258 208 127
1adl+2chd 6-12.99 121 171 267 217 136
1adl+3chd 6-12.99 130 179 275 225 144
2adl 112 162 258 208 127
2adl+1chd 6-12.99 121 171 267 217 136
2adl+2chd 6-12.99 130 179 275 225 144
3adl 129 178 274 224 143
3adl+1chd 6-12.99 138 187 283 233 152
4adl 146 195 291 241 160
Доплата за поглед на стаза

за лице на ден

5 5 5 5 5
Минимум престој 4 4 4 4 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 3 дена

1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевања Под 28 дена 100% Под 14 дена 2 ноќевања Под 7 дена 1 ноќевање
No show 10% 30% 100% 45% 30%
Соби: мини бар,балкон,телефон,САТ ТВ
Опис: конференциска сала, бизнис центар,затворен базен, ноќен клуб,лоби бар,ресторан,фитнес сала,сауна,масажа,ски гардероба,сеф
Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера 90 Еур за возрасни и 50 Еур за деца
Локација: 50 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен,паркинг,детска градина,интернет
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај