Боровец – Yastrebec Hotel 4+*

Од

Детали за понуда

sie sucht ihn büren http://metodosalargarpene.es/ebioer/640 http://www.camelotsduroi.fr/mimino/2268 online dating esl questions mujer busca hombre en linares nuevo leon kinder kennenlernen fragen site rencontre gratuit pour parent solo sie sucht ihn alzey dating victorian chairs Learn More Here HOTEL “ YASTREBETS” 4+ BOROVEC                                            www.hotelyastrebets.bg
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 22.12-26.12 27.12-01.01 02.01-05.01

01.02-03.03

06.01-19.01 20.01—31.01 04.03-31.03
ЦЕНИ ВАЛИДНИ  ОД НЕДЕЛА ДО ЧЕТВРТОК
DOUBLE STANDARD
1adl 156 225 170 118 127 110
1adl+1chd 4-11.99 172 242 189 135 144 128
1adl+2chd 4-11.99 191 261 207 152 162 146
2adl 172 242 189 135 144 128
2adl+1chd 4-11.99 191 261 207 152 162 146
3adl 209 279 225 171 181 165
ONE BEDROOM APARTMENT SMALL
1adl+1chd 4-11.99 264 204 219 190
1adl+2chd 4-11.99 283 223 238 209
1adl+3chd 4-11.99 302 242 257 228
2adl 264 204 219 190
2adl+1chd 4-11.99 283 223 238 209
2adl+2chd 4-11.99 302 242 257 228
3adl 301 241 256 227
ONE BEDROOM APARTMENT BIG
1adl+1chd 4-11.99 300 232 248 223
1adl+2chd 4-11.99 319 251 267 242
1adl+3chd 4-11.99 338 270 285 261
2adl 300 232 248 223
2adl+1chd 4-11.99 319 251 267 242
2adl+2chd 4-11.99 338 270 285 261
3adl 336 269 284 260
3adl+1chd 4-11.99 355 288 303 278
4adl 373 305 321 296
FINISH VILLA WITH SAUNA
1adl+1chd 4-11.99 271 365 269 204 330 185
1adl+2chd 4-11.99 290 384 288 223 238 204
1adl+3chd 4-11.99 309 403 307 242 257 223
1adl+4chd 4-11.99 328 422 325 261 275 242
2adl 271 365 269 204 330 185
2adl+1chd 4-11.99 290 384 288 223 238 204
2adl+2chd 4-11.99 309 403 307 242 257 223
2adl+3chd 4-11.99 328 422 325 261 275 242
3adl 308 402 305 241 255 222
3adl+1chd 4-11.99 326 421 324 260 274 241
3adl+2chd 4-11.99 345 440 343 279 293 260
4adl 344 439 342 278 292 259
4adl+1chd 4-11.99 363 456 361 296 311 278
5adl 381 475 379 314 329 295
Полупансион 26 26 26 26 26 26
Деца од 4-11.99 13 13 13 13 13 13
Полупансионот е задолжителен за период од 27.12.2017 до 01.01.2019
Мин. Престој 4 7 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ 1 Под   45  денa   1 ноќевање Под  60  дена 1 ноќевање Под  45 денa  1 ноќевање Под 14 денa  50% Под 14 денa  50% Под 10 дена 1 ноќевање
Отказ 2 Под   30  денa   50% Под  45 дена 50% Под  30 дена 50% Под 7 дена 50%
Отказ 3 Под   20  денa   100% Под   34 дена 100% Под  20 дена 100% Под  10 дена 100% Под  10 дена 100% Под 5 дена 100%
No show 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Соби: мини бар,сеф,балкон,телефон,САТ ТВ,интернет,фен
Опис:  конференциска сала , затворен базен , паркинг, н оќен клуб,  лоби бар, меана , ресторан, менувачница, продавница,  интернет, фитнес, Сауна, масажа,солариум,џакузи, СПА центар,ски гардероба,пинг понг и др.
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 170 Еур за возрасни и 85 Еур за деца 
Цената вклучува:користење на затворен базен,парна бања,фитнес,лакониум,сауна,џакузи,релакс зона,интернет,паркинг,трансфер
Локација: на стаза, 3 км од центарот на Боровец
7=6 , 14=12 И КОМБИНАЦИИ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 07.01 ДО 21.01.2019 ИД ОД 04.03 ДО 31.03.2019 ( DAY DISCOUNT)
10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ БЕЗ ПРАВО НА РЕФУНДАЦИЈА НАПРАВЕНИ ПОД СЛЕДНИВЕ УСЛОВИ : ( NON REF )

–           ПОВЕЌЕ ОД 34 ДЕНА ПРЕД ПРСИТИГНУВАЊА ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД  ОД 27.12 ДО 01.01.2019

–           – ПОВЕЌЕ ОД 20 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 22.12 ДО 26.12.2018 , ОД 02.01 ДО 05.01.2019

–           И ОД 01.02 ДО 03.03.2019

–           – ПОВЕЌЕ ОД 10 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ВО ПЕРИОД ОД 06.01 ДО 31.01.2019

–           -ПОВЕЌЕ ОД 5 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ВО ПЕРИОД ОД 04.03 ДО 01.04.2019

DAY DISCOUNT И NON REF СЕ КОМБИНИРААТ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај