Копаоник – Краљеви Чардаци

Од

Детали за понуда

opcje binarne bossa rencontre 29 sans inscription citas en internet ife http://theeasybreezyway.com/?parkyw=sitio-web-para-citas-gratis&217=93 single frauen katzen visit this web-site investigate this site site rencontre pnc site de rencontre amour et amitié recherche jeune fille pour photo KRALJEVI CARDACI  4* KOPAONIK ( Vikend Naselje )                                                                  www.kraljevicardaci.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
  02.12-16.12 16.12-23.12 23.12-30.12 30.12-06.01

( Детски недели )

06.01-20.01

( Ски   Пас  недели )

20.01-03.02 03.02-17.02 17.02-10.03 10.03-07.04
  Максимум

лица

1/2 , 1/2 +1 2,3 45 50 55 69 85 57 57 57 50 45
1/1 1 63 70 75 100 115 80 80 80 70 63
Апартман 1/2+2, 1/2+3,

1/2+4

6 55 60 65 83 99 70 70 70 60 55
Минимум престој 3 3 3 7 3 7 7 7 7 3
ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:Полупансион,неограничено користење на содржините во SPA & WELNESS центарот,трансфер до ски терените 5 пати дневно, бебешко креветче, ски гардероба со ски сервис

( 30 метри од стазата Мало Езеро) , дружње со Дедо Мраз за време на Новогодишните празници , игротека,WI-FI,отворен паркинг со ограничен капацитет

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА: туристичка такса од 100 динари за возрасни , 50 динари за деца од 7 до 15 години  , деца до 7 години не плаќаат такса ( се плаќа на рецепција).  Гостите на хотелот имаат на

располагање и паркинг во близина на хотелот кој што се наплаќа 250 динари дневно, осигуривање по лице на ден во износ од 20 динари

–           За пократок престој од наведениот се наплаќа +20% од цената

–           Дете од 0-7 години во 1/2  во присуство на двајца возрасни е беспалтно и не користи легло

–           Дете од 0 до 15 години во присуство на еден возрасен во 1/2 користи 50% попуст

–           Дете од 0 до 15 години во придружба на двајца возрасни на посебно легло во 1/2+1  користи 50% попуст на дополнително легло, второ дете од 0 до 7 години бесплатно без дополнително легло

–           Деца од 0 до 15 години во придружба на две возрасни особи 50% попуст на засебно легло во Апартман

–           Трето лице во 1/2+1  плаќа 70%

–           Четврто возрасно лице во Апартман 1/2+2 има 70% попуст

–           Четвртo и петтo возрасно лице во Апартман 1/2+3 имаат 50% попуст

–           Петто и шесто возрасно лице во Апартман 1/2+4 имаат 50% попуст

–           ДЕТСКИ НЕДЕЛИ : (06-13, 13-20.01.2019 ) Бесплатен престој за две деца до 15 години во придружба на двајца возрасни на засебно лего

–           30% попуст на изнајмување ски опрема за деца

–           30% попуст на школо за скијање за деца

–           SKI PASS НЕДЕЛИ: ( 21.01-03.02.2019) 30% попуст на изнајмување комплетна ски опрема за возрасни
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Моментално нема отворени термини.
Резервирај