Копаоник – Сребрена лисица

Од

Детали за понуда

site de rencontres geolocalisation http://www.hedgeandstone.com.au/?miltos=rencontre-de-l%27orme-2014&e9d=d9 http://www.riskmanagementconsulting.ca/paradays/678 rencontres sauvages exposition why not try this out rencontres m2m http://www.hawkerucc.org/monaxinja/4745 faire des rencontres sans internet dating sites don't work for me http://sparkbomb.com/magikan/2854 SREBRNA LISICA 3* KOPAONIK                          www.srebrnalisica.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ ОД НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НОЌЕВАЊА ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
Тип Макс.

лица.бр

23.12-30.12 30.12-02.01 02.01-08.01 08.01-15.01 15.01-22.01 22.01-29.01 29.01-03.02
Мин. престој 7 3 6 7 7 7 5
2+0 соба 2 280 213 366 315 315 315 300
0+1, 2+0 famiily room 2 350 282 474 427 371 427 390
1+1 family room 3 266 186 312 301 280 301 260
2+1 family room 4-6 245 159 264 266 266 266 210
 
Тип Макс.

лица.бр

03.02-10.02 10.02-17.02 17.02-24.02 24.02-03.03 03.03-10.03 10.03-17.03  
Мин. престој 7 7 7 7 7 7  
2+0 соба 2 490 497 294 294 294 252  
0+1, 2+0 famiily room 2 630 658 441 441 441 301  
1+1 family room 3 420 434 308 308 308 231  
2+1 family room 4-6 350 371 273 273 273 217  
Цената вклучува :

–  Полупансион

–  Новогодишна вечера  ( без вклучен пијалок )

Цената не вклучува :

– Туристичка такса , се плаќа во агенција ( Возрасни 1 ЕУР на ден, деца од 7 до 15 год. 0.5 ЕУР на ден, деца од 2 до 6.99 год. бесплатно ) ,
хотелско осигурување 30 динари по лице на ден

Попусти и доплати :

-Деца до 2 години бесплатно

– Деца од 2 до  5.99 години во придружба на  двајца воразни плаќаат по 50%

-Деца од 6-12  години во придружба на двајца возрасни плаќаат по 70%

-Доплата за ручек  5.5 ЕУР за возрасни  3 ЕУР за  деца до 12 години

За  користење на петто легло се плаќа 60% , за користење на шесто легло 40%

– Доплата за 1/1 70%

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Моментално нема отворени термини.
Резервирај