Копаоник – ЈАТ Аппартмани

Од

Детали за понуда

http://devrimcicephe.org/vistawkoe/348 http://ligaspanyol.net/?mikroskop=cherche-homme-seropo-communiqu%D0%93%C2%A9-de-presse&2d3=8b dating and etiquette https://demacker-design.de/frak/4674 http://parkbarnyc.com/?flomasr=site-de-rencontre-pour-divorc%D0%93%C2%A9-gratuit&826=e4 site rencontre pour femmes gratuit https://www.cedarforestloghomes.com/enupikos/4388 foto dating russia http://wolontariatsportowy.com/fioepr/bioepr/6004 thai kennenlernen kostenlos APARTMANI JAT  KOPAONIK                www.jatapartmani.com
ЦЕНИ ЗА СОБА ЗА СЕДУМДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА
Тип Лица  бр. 24.11-01.12 01.12-22.12 22.12-29.12 29.12-05.01 05.01-12.01 12.01-19.01 19.01-26.01
Ноќевања 7 7 7 7 7 7 7
0+1 А 2 211 297 398 521 326 311 326
2+0 B 2 242 311 427 565 340 319 340
1+1 C 3 248 340 463 608 369 333 369
2+1 D 4 254 406 492 644 449 420 449
3+1 E 5 348 449 760 999 565 478 565
4+1 F 6 403 507 847 1108 608 558 608
 
Тип Лица  бр. 26.01-02.02 02.02-16.02 16.02-23.02 23.02-02.03 02.03-1603 16.03-06.04
Ноќевања 7 7 7 7 7 7
0+1 А 2 500 521 384 384 242 211
2+0 B 2 529 565 420 420 267 242
1+1 C 3 572 608 434 434 286 248
2+1 D 4 644 644 529 529 348 273
3+1 E 5 898 999 594 594 379 348
4+1 F 6 992 1108 681 681 453 403
Доплата за полупансион 16 ЕУР за лице на ден , деца од 2-9.99  50% попуст, за платени 7 полупанисони  се добива едне бесплатен ( 6+1)
Цената вклучува:  наем на студио или апартман
Цената не вклучува : туристичка такса  120 динари на ден за возрасни , деца од 7 до 15 години плаќаат 70 динари, деца до  7 год ини  не плаќаат такса ( Се плаќа на лице место )
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Моментално нема отворени термини.
Резервирај