Копаоник – Hotel Grey 4*

Од

Детали за понуда

site pour trouver plan cul gay http://www.negocioseninternetrentables.com/flomance/5098 welcher reiche mann sucht eine frau rencontre kbz http://itwixie.com/?rimotyr=site-de-rencontres-snap&508=99 catchy slogan for dating pof free dating service bonnaroo dating azubi speed dating ihk stuttgart http://oxtedurc.org.uk/filimon/2198 HOTEL GREY 4* KOPAONIK                             www.greyhotel.rs
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  Мин. лица 01.05-05.01 06.01-15.12 16.12-20.12 21.12-07.01 08.01-31.01 01.02-13.02 14.02-17.02 18.02-28.02 01.03-10.03 11.03-31.03
Deluxe Room 2 85 150 85 185 148 150 185 148 185 115
Deluxe APP 2 110 205 110 245 165 205 245 165 245 145
Deluxe App Premium 3 80 150 80 180 120 150 180 120 180 107
4-то лице во АПП 20 40 20 50 30 40 50 30 50 30
5-то лице во АПП Премиум 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
Минимум престој 3 3 3 5 5 5 5 5 5 5
ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:                                                                 

–                                              Сместување на база ноќевање со појадок

–                                              Едно гаражно место, Wi-Fi  , ски гардероба

–                                              Користење на мини бар, Grey вода , чај и кафе во соба

–                                              Сеф, прибор за пеглање во соба

–                                              Користење на СПА центар ( затворен базен, релакс зона, финска сауна, парна бања,фитнес центар , тропски дожд

–                                              VIP consierge usluga (за гости сместени во делукс апартманите).

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

– Туристичка такса , се плаќа во агенција ( Возрасни 1 ЕУР на ден, деца од 7 до 15 год. 0.5 ЕУР на ден, деца од 2 до 6.99 год. бесплатно )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај