ЛЕФКАДА – КУЌА „PENSION HOLIDAYS“ (ВАСИЛИКИ)

Од

Детали за понуда

http://disableddoesnotmeanunable.com/34063-nexium-uk.html Лефкада

http://mediarocker.de/?klementer=singles-haigerloch&f92=bc

viagra costo Куќа „Пенсион“, куќа „Филоксенија“

http://thewest40.com/37215-l-tryptophan-uk.html  

http://abbeyviewsalon.co.uk/tyman/3557
Термин Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд. 1/4 стд. 1/4 апп 1/6 дуп
4 јуни 9 249 269 289 309 335
13 јуни 9 299 329 349 369 399
22 јуни 9 349 369 389 409 435
1 јули 9 399 439 469 489 529
10 јули 9 435 475 515 545 589
19 јули 9 495 555 595 625 689
28 јули 9 495 555 595 625 689
6 август 9 495 555 595 625 689
15 август 9 495 555 595 625 689
24 август 9 445 485 525 555 599
2 септем. 9 299 329 349 369 399
11 септем. 9 249 269 289 309 335
20 септем. 10 199 219 239 259 285

https://fireflyelectricaz.com/75406-rocephin-price.html еxecute  

dig this

discriminate http://karenfrisk.com/21700-retin-a-canada.html Напомени и услови:

kostenlos handy dating
 • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари. Истите се за наем на цело студио или апартман, за број на ноќевања кој е запишан во табелата.
 • Термините во табелите се денови на тргнување од Скопје во 23.00 часот, состанок на групата во 22.30 часот (на паркингот спроти хотел “ Холидеј Ин”), аранжманот започнува следниот ден
 • За патниците кои користат организиран превоз преку агенцијата, тргнувањето е еден ден порано од објавените датуми
 • Цена по лице за превоз:
  • Возрасни 3.100мкд. (50 евра)
  • Деца до 12 години 2.170мкд. (35 евра)
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување и целосна уплата најдоцна 14 дена пред започнување на аранжманот. Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
 • Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Одлуката за доплата на клима-уред, интернет и слично, кај одредени сместувачки капацитети е на сопствениците на објектите.
 • Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во aгенцијата.

zoosk dating app apk  

rencontre francais istanbul  

learn this here now  

http://cabinetbrassens.fr/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://cabinetbrassens.fr/honoraires/  

rencontre serieuse gratuit en ligne  

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Моментално нема отворени термини.
Резервирај