Пампорово – Grand Murgovets 4*

Од

Детали за понуда

dating in bristol ct site rencontres maroc gratuit http://www.mylifept.com/?refriwerator=binaereoptionen-strategie.com-erfahrungen&aeb=ee binaereoptionen-strategie.com erfahrungen 10 things you need to know before dating an extrovert dinamicas para conocer mas a las personas site de rencontre gratuit comme pof http://www.aravit.co.uk/trening/5183 best local gay dating app http://boersenalltag.de/blog/post/2019/01/10/der-tod-der-inhaberaktie-aus-dem-dvfa-blog/index.html vietnamese american dating site GRAND HOTEL  MURGAVETS 4*PAMPOROVO
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1
01.12-22.12
05.03-31.03
03.01-19.01
06.02-04.03
23.12-29.12
20.01-05.02
30.12-02.01
 
DBL STANDARD
1adl
38
39
40
65
 
1adl+1chd 6-11.99
46
48
50
86
 
1adl+2chd 6-11.99
55
57
59
101
 
2adl
54
56
58
100
 
2adl+1chd 6-11.99
67
70
73
126
 
3adl
73
76
79
135
 
DBL DELUXE
1adl
39
40
44
67
 
1adl+1chd 6-11.99
50
53
55
95
 
1adl+2chd 6-11.99
59
64
66
112
 
2adl
58
63
65
111
 
2adl+1chd 6-11.99
73
79
81
139
 
3adl
79
84
54
150
 
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl
89
100
111
122
 
1adl+1chd 6-11.99
90
101
112
123
 
1adl+2chd 6-11.99
91
102
113
124
 
1adl+3chd 6-11.99
92
103
114
125
 
2adl
90
101
112
123
 
2adl+1chd 6-11.99
91
102
113
124
 
2adl +2chd 6-11.99
92
103
114
125
 
3adl
91
102
113
124
 
3adl+1chd 6-11.99
92
103
114
125
 
Полупансион
9
9
9
9
 
Деца од 3-11.99
4.5
4.5
4.5
4.5
 
Такса
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Вклучена
 
Отказ
Под 7 дена 30%
Под 7 дена 30%
Под 10 дена 30%
После 01.12.2018 100%
 
No show
30%
30%
30%
100%
 
Соби: ТВ, мини бар,фен, балкон
Опис:ресторан,лоби бар,бизнис центар,сауна,масажа,џакузи,СПА центар,затворен базен,билијард,пинг понг, детско катче
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 4-11.99 г. ( За Ноќевање со појадок ) и 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца за сместување на база Полупансион
Локација: во центарот на Пампорово, 800 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен,фитнес,сауна,интернет и трансфер до ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА ПРЕСТОЈ ОД 2 ИЛИ ПОВЕЌЕ НОЌЕВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 22.12.2018 И ОД 05.03 ДО 31.03.2019

15% ПОПУСТ

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај