Пампорово – Hotel Pamporovo 4*

Од

Детали за понуда

http://makse.com/?kremel=dating-an-irresponsible-man&0df=26 http://thecrescenthotel.com/motyzka/402 partnersuche erfahrungsberichte flirten welche fragen on se rencontres sites de rencontres sur internet phrase de presentation site de rencontre http://acepackinternational.com/?primre=site-de-rencontres-gratuit-56&70d=62 http://sumarplant.ro/franciye/1349 why not try here ХОТЕЛ  PAMPOROVO *****  ПАМПОРОВО         195    СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  ВО ЕВРА
1 08.12-20.12

05.03-31.03

21.12-27.12

18.01-17.02

03.01-17.01

18.02-04.03

28.12-02.01
DBL STANDARD
1adl 33 57 43
1adl+1chd 4-11.99 34 58 44
1adl+2chd 4-11.99 46 66 59
2adl 45 65 58
2adl+1chd 4-11.99 46 66 59
3adl 63 91 81  
DBL NO BALCONY
1adl 30 53 40
1adl+1chd 4-11.99 31 54 41
1adl+2chd 4-11.99 41 61 55
1adl+3chd 4-11.99 52 77 68
2adl 40 60 54
2adl+1chd 4-11.99 41 61 55
2adl+2chd 4-11.99 52 77 68
3adl 56 84 75
STUDIO STANDARD
1adl 66 86 79
1adl+1chd 4-11.99 67 87 80
1adl+2chd 4-11.99 68 88 81
1adl+3chd 4-11.99 85 110 102
2adl 67 87 80
2adl+1chd 4-11.99 68 88 81
2adl+2chd 4-11.99 85 110 102
3adl 94 122 112
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 77 97 90
1adl+1chd 4-11.99 78 98 91
1adl+2chd 4-11.99 79 99 92
1adl+3chd 4-11.99 99 124 116
2adl 78 98 91
2adl+1chd 4-11.99 79 99 92
2adl+2chd 4-11.99 99 124 116
3adl 109 137 128
3adl+1chd 4-11.99 110 138 129
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
DBL STANDARD
1adl 45 71 55 128
1adl+1chd 4-11.99 46 72 56 129
1adl+2chd 4-11.99 61 81 75 130
2adl 60 80 74 129
2adl+1chd 4-11.99 61 81 75 130
3adl 84 112 103 181
DBL NO BALCONY
1adl 41 67 51 123
1adl+1chd 4-11.99 42 68 52 124
1adl+2chd 4-11.99 57 77 70 126
1adl+3chd 4-11.99 71 96 88 157
2adl 56 76 69 125
2adl+1chd 4-11.99 57 77 70 126
2adl+2chd 4-11.99 71 96 88 157
3adl 78 106 97 174
STUDIO STANDARD
1adl 81 101 95 150
1adl+1chd 4-11.99 82 102 96 151
1adl+2chd 4-11.99 83 103 97 152
1adl+3chd 4-11.99 105 129 121 190
2adl 82 102 96 151
2adl+1chd 4-11.99 83 103 97 152
2adl+2chd 4-11.99 105 129 121 190
3adl 115 143 134 212
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 95 112 106 161
1adl+1chd 4-11.99 96 113 107 162
1adl+2chd 4-11.99 97 114 108 163
1adl+3chd 4-11.99 118 143 135 204
2adl 96 113 107 162
2adl+1chd 4-11.99 97 114 108 163
2adl+2chd 4-11.99 118 143 135 204
3adl 131 159 146 224
3adl+1chd 4-11.99 132 160 147 225
Мин. престој 3 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под  5 дена

1 ноќевање

Под  7дена

1 ноќевање

Под  20 дена 100% Под  7дена

1 ноќевање

No show 2 ноќевања 2 ноќевања 100% 2 ноќевања
Соби: мини бар,фрижидер,сеф,балкон,телефон,ТВ,фен,тоалет
Опис:   конференциска сала,  бизнис центар,    затворен базен,   ноќен бар,   лоби бар,   ресторан , менувачница,продавница ,фризерница ,интернет сала , фитнес сала,  сауна,масажа, солариум ,џакузи , СПА , ски гардероба ,ски школа ,билијард,куглање
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 90 Еур за возрасни и 35 Еур за деца
Локација: 250 метри од ски лифтовите
Цената вклучува:користење на затворен базен,WI-FI, трансфер ди ски лифтовите,фитнес, сауна,џакузи, детско катче
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај