Пампорово – MPM Merryan 3*

Од

Детали за понуда

visit site official source internet sites de rencontres catholiques recherche vetement bebe fille occasion http://atver-acis.lv/tyre/127 buy strattera comment rencontrer un homme sГ©rieux sur internet rencontre gratuite 59 helpful hints MPM MERRYAN 3* PAMPOROVO
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН  НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 28.12-04.01 21.12-27.12

05.01-11.01

16.02-22.02

01.12-20.12

12.01-15.02

23.02-14.04

DBL STANDARD
1adl 67 53 51
1adl+chd 2-11.99 88 65 61
1adl+2chd 2-11.99 100 77 73
2adl 100 74 69
2adl+1chd 2-11.99 112 86 81
3adl 140 103 97
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 123 90 84
1adl+chd 2-11.99 124 91 85
1adl+2chd 2-11.99 137 104 97
1adl+3 chd 2-11.99 149 116 109
2adl 124 91 85
2adl+1chd 2-11.99 137 104 97
2adl+2chd 2-11.99 149 116 109
3 adl 175 128 119
3adl+1chd 2-11.99 187 140 131
4adl 224 165 153
Доплата за трансфер до ски лифтовите по лице на ден 2 2 2
Минимум престој 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување резрвација Под  21 ден 1 00% Под  14дена 1 ноќевање Под  7 дена 1 ноќевање
No show 100 % 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби:мини бар, телефон, телевизор
Опис: ресторан, бар, сауна, фитнес, парна бања, џакузи, паркинг, WI-FI
Локација: Во центарот на Пампорово, 1 км. Од ски лифтовите
Доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возранси и 35 ЕУР за деца
Цените вклучуваат: користење на сауна, парна бања, џакузи,фитнес,ски гардероба,WI-FI во лоби
14=12, 11=10,10=9, 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 21.12.2018 , ОД 11.01 ДО 13.01.2019 И ПОСЛЕ 04.03.2019
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај