Пампорово – MPM Mursalitsa 4*

Од

Детали за понуда

blickkontakt mann flirten content click over here now homme cherche homme mali jecontacte.com quand vais rencontrer l'homme de ma vie site gay de relacionamento http://yankalillabakery.com.au/?kramarew=mujeres-solteras-puerto-maldonado&970=fa like it aplicacion para conocer mujeres en colombia find out here now MPM MURSALITSA SPA HOTEL 4*PAMPOROVO    www.mursalitsaspa.bg
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1
01.12-22.12
01.03-15.04
 
04.01-20.10
23.12-27.12
21.01-28.02
28.12-03.01
DBL STANDARD
1ADL
37
50
55
107
1ADL+1CHD 7-12.99
36
49
61
92
1ADL+2CHD 7-12.99
48
66
81
123
2ADL
47
65
80
122
2ADL+1CHD 7-12.99
48
66
81
123
STUDIO
1ADL
55
72
88
130
1ADL+1CHD 7-12.99
56
73
89
131
1ADL+2CHD 7-12.99
57
74
90
132
1ADL+3CHD 7-12.99
71
93
113
165
2ADL
56
73
89
131
2ADL+1CHD 7-12.99
57
74
90
132
2ADL+2CHD 7-12.99
71
93
113
165
3ADL
76
99
117
177
ONE BEDROOM APARTMENT
1ADL
68
88
112
157
1ADL+1CHD 7-12.99
69
89
113
158
1ADL+2CHD 7-12.99
70
90
114
159
1ADL+3CHD 7-12.99
88
113
143
199
2ADL
69
89
113
158
2ADL+1CHD 7-12.99
70
90
114
159
2ADL+2CHD 7-12.99
88
113
143
199
3ADL
93
120
153
213
TWO BEDROOMS APARTMENT
1ADL
101
112
135
222
1ADL+1CHD 7-12.99
102
113
136
223
1ADL+2CHD 7-12.99
103
114
137
224
1ADL+3CHD 7-12.99
104
115
138
225
1ADL+4CHD 7-12.99
105
116
139
226
1ADL+5CHD 7-12.99
118
132
157
255
2ADL
102
113
136
223
2ADL+1CHD 7-12.99
103
114
137
224
2ADL+2CHD 7-12.99
104
115
138
225
2ADL+3CHD 7-12.99
105
116
139
226
2ADL+4CHD 7-12.99
118
132
157
255
3ADL
103
114
137
224
3ADL+1CHD 7-12.99
104
115
138
225
3ADL+2CHD 7-12.99
105
116
139
226
3ADL+3CHD 7-12.99
118
132
157
255
4ADL
104
115
138
225
4ADL+1CHD 7-12.99
105
116
139
226
4ADL+2CHD 7-12.99
118
132
157
255
5 ADL
123
136
162
265
Отказ на резервација
Под 3 дена 1 ноќевање
Под 5 дена 1 ноќевање
Под 7 дена 1 ноќевање
Под 14 дена 100%
No Show
2 ноќевања
2 ноќевања
2 ноќевања
100%
Такса
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Соби: ТВ, кујна,телефон,фен,WI-FI
Опис: затворен базен, сауна,парна бања,ресторан,отворен паркинг, гаража,детско катче,ски гардероба,конференциска
цала,лоби бар
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 40 Еур за возрасни и 20 Еур за деца од 7 до 12.99 год.
Локација: Пампорово, 400 метри од ски терените
Цената вклучува: користење на затворен базен,фитнес,сауна,интернет , трансфер до ски лифтовите  и паркинг
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2018 20% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 03.01.2019)

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај