Пампорово – Orlovets 5*

Од

Детали за понуда

single hall of fame speed dating in abu dhabi http://www.3www2.de/marcipanu/15 find here http://www.thewoolshed.com.au/?mirti=rencontre-femmes-36&409=0c rencontrer la fille site de rencontre wood site de rencontre cГ©libataire catholique pop over to these guys single frauen erkelenz ХОТЕЛ “ORLOVETS “***** ПАМПОРОВО                       98    СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 01.12-28.12

04.03-20.04

05.01-03.03 29.12-04.01
DBL STANDARD
1adl 56 61 132
1adl+1chd 5-11.99 68 78 117
1adl+2chd 5-11.99 88 101 151
2adl 78 89 133
2adl+1chd 5-11.99 98 112 167
3adl 107 122 184
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА  ПОЛУПАНСИОН
DBL STANDARD
1adl 62 68 146
1adl+1chd 5-11.99 80 90 129
1adl+2chd 5-11.99 103 116 166
2adl 91 102 147
2adl+1chd 5-11.99 115 128 184
3adl 126 141 202
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под 7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање После 15.12.2018 100%
No shov  2 ноќевања 2 ночевања 100%
Соби: мини бар, фрижидер, сеф,балкон, телефон, САТ ТВ, интернет,фен
Опис: конференциска сала, затворен базен,лоби бар,ресторан,фитнес сала,масажа,солариум,џакузи, пинг понг,ски гардероба и др.
Попусти и доплати: Доплата за новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца
Локација: 2200 метри од ски лифтовите
Цената вклучува:користење на затворен базен, фитнес,сауна, парна бања ,паркинг и трансфер до ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај