Пампорово – Orpheus 4*

Од

Детали за понуда

rencontre geek ado Click This Link my sources dating a widower quotes Learn More http://www.cordes-beregnung.de/pinochet/1795 http://www.hedgeandstone.com.au/?miltos=rencontre-chateaubriant-44110&166=95 click this link now https://dev.manna-anglican.org/maljavka/88 innsbruck kennenlernen ORPHEUS  **** ПАМПОРОВО                      
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН  НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1
21.12-27.12
04.03-15.03 23.03-07.04
09.01-18.01
17.02-03.03
02.01-08.01
19.01-16.02
28.12-01.01
 
DBL STANDARD
1adl
39
52
56
 
1adl+1chd 5-12.99
41
53
58
 
1adl+2chd 5-12.99
55
71
78
 
2adl
54
70
77
 
2adl+1chd 5-12.99
55
71
78
 
TRIPLE STANDARD
1adl
66
85
93
 
1adl+1chd 5-12.99
67
86
94
 
1adl+2chd 5-12.99
68
87
95
 
2adl
67
86
94
 
2adl+1chd 5-12.99
68
87
95
 
3adl
68
87
95
 
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl
73
96
105
 
1adl+1chd 5-12.99
74
85
93
 
1adl+2chd 5-12.99
75
86
94
 
1adl+3chd 5-12.99
76
87
95
 
2adl
74
85
93
 
2adl+1chd 5-12.99
75
86
94
 
2adl+2chd 5-12.99
76
87
95
 
3adl
75
86
94
 
3adl+1chd 5-12.99
84
109
119
 
4adl
87
113
124
 
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
DBL STANDARD
1adl
46
59
63
116
 
1adl+1chd 5-12.99
52
63
68
121
 
1adl+2chd 5-12.99
69
85
91
161
 
2adl
68
84
90
160
 
2adl+1chd 5-12.99
69
85
91
161
 
TRIPLE STANDARD
1adl
87
106
114
201
 
1adl+1chd 5-12.99
88
107
115
202
 
1adl+2chd 5-12.99
89
108
116
203
 
2adl
88
107
115
202
 
2adl+1chd 5-12.99
89
108
116
203
 
3adl
89
108
116
203
 
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl
94
116
125
224
 
1adl+1chd 5-12.99
95
117
126
225
 
1adl+2chd 5-12.99
96
118
127
226
 
1adl+3chd 5-12.99
97
119
128
227
 
2adl
95
117
126
225
 
2adl+1chd 5-12.99
96
118
127
226
 
2adl+2chd 5-12.99
97
119
128
227
 
3adl
96
118
127
226
 
3adl+1chd 5-12.99
106
131
141
249
 
4adl
111
137
147
261
 
Минимум   престој
5
4
 
Отказ
Под 1 ден 1 ноќевање
Под 5 дена 1 ноќевање
Под  14  дена 100%
Под   21  ден 100%
 
No show
2 ноќевања
2 ноќевања
100%
100%
 
Такса
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Вклучена
 
Соби: мини бар,сеф,балкон,ТВ,интернет,фен
Опис: ресторан,лоби,СПА центар,финска сауна,турска бања,џакузи,конференциска сала,паркинг,ски гардероба
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца, затворен паркинг 5 Еур на ден
Локација: 50 метри од ски лифтовите, 1000 метри од центарот на Пампорово
Цената вклучува:користење на затворен базен,џакузи,фитнес,сауна, парна бања, отворен паркинг, WI-FI, трансфер до ски станицата  2-

Малина

7=6 и 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД  02.01 ДО  31.03.2019
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.11.2018 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 18.01 ДО 30.01.2019

( УПЛАТА ДО 10.12.2018 )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај