Пампорово – Snezhanka 3*

Од

Детали за понуда

site de rencontre pour mariage 100 gratuit a fantastic read christliche frauen kennenlernen next big thing in online dating http://powerhandling.com/?vikys=how-to-tell-if-your-dating-a-pathological-liar&4aa=93 speed dating downtown san diego site rencontre nrj rencontrer l'homme de sa vie a 30 ans partnervermittlung bgh site de rencontres evelyne leclercq SNEZHANKA 3* PAMPOROVO
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1
09.12-24.12
08.03-31.03
25.12-28.12
23.01-07.03
29.12-02.01
03.01-22.01
DBL STANDARD
1adl
35
42
134
40
1adl+1chd 6-11.99
36
43
102
41
1adl+2chd 6-11.99
44
52
123
50
2adl
47
56
135
54
2adl+1chd 6-11.99
55
65
156
63
3adl
65
78
186
75
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl
68
82
191
75
1adl+1chd 6-11.99
69
83
192
76
1adl+2chd 6-11.99
70
84
193
77
1adl+3chd 6-11.99
71
85
194
78
2adl
69
83
192
76
2adl+1chd 6-11.99
70
84
193
77
2adl+2chd 6-11.99
71
85
194
78
3adl
70
84
193
77
3adl+1chd 6-11.99
78
92
201
85
4adl
80
95
204
88
Такса
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Вклучена
Откажување  резрвација
Под  3 дена 1 ноќевање
Под  5 дена 1 ноќевање
Под  14  дена 100%
Под  5 дена 1 ноќевање
No show
2 ноќевања
2 ноќевања
100%
2 ноќевања
Соби: балкон, ТВ, телефон, мини бар
Опис:120 метри од центарот на Пампорово, 1.5 км. од ски лифтовите, ресторан,таверна, лоби бар,затворен
базен,сауна,џакузи,ски гардероба, WI-FI
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 50 Еур за возрасни и 30 Еур за деца.
Цената вклучува : користење на затворен базен, сауна, паркинг и WI-FI. Трансфер до ски лифтовите 1 Еур по
лице на ден ( на лице место)
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ПОМЕЃУ 03.01 И 31.01.2019 И ПОМЕЃУ 26.02 И 31.03.2019

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај