ИСТАНБУЛ – НОВОГОДИШНА ПРИКАЗНА ОД ОРИЕНТОТ
Image is not available

30.12-03.01.2021
Две ноќевања со појадок во Истанбул.
Разглед на Истанбул со локален водич.
Вклучен дочек на Новата Година со вечера, неограничено пиење, ориентални танци...
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 9190,00 ДЕНАРИ
За уплата до 05.12.2020 попуст од 15%.

ИСТАНБУЛ – НОВОГОДИШНА ПРИКАЗНА ОД ОРИЕНТОТ
Image is not available

30.12-04.01.2021
Три ноќевања со појадок во Истанбул.
Разглед на Истанбул со локален водич.
Вклучен дочек на Новата Година со вечера, неограничено пиење, ориентални танци...
Користење на внатрешен базен.
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 10390,00 ДЕНАРИ
За уплата до 05.12.2020 попуст од 15%.

Грачаница, Дечане, Печка Патријаршија
Image is not available

Еднодневна Програма Термин: 08.12.2020
Превоз со високо турстички автобуси
Придружник - пратител на групата за време на патувањето

Регуларна цена: 1250,00 денари
ПРОМОТИВНА ЦЕНА СО ПОПУСТ ОД-40%
750 денари

БЕЛГРАД
Image is not available

Превоз со висоско туристички автобус на наведената релација;
Организиран разглед на Белград;
Придружник - пратител на групата за време на патувањето
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ : 1550,00 денари
ПРОМОТИВНА ЦЕНА СО ПОПУСТ ОД -35% - 1000,00 мкд.
Термини: 28.11.2020 и 08.12.2020

ТИРАНА и ДРАЧ
Image is not available

Превоз на дадената релација со модерен, високотуристички автобус.
Организирана посета на шопинг центарот ,,TEG,,.
Организирана посета и разглед на Тирана.
Организирана посета и разглед на Драч.
Лиценциран туристички пратител за времетраење на аранжманот.
Цена на аранжманот: 1.200,00 мкд.
ПРОМОТИВНА ЦЕНА СО ПОПУСТ ОД -30%
850 мкд.
Термини: 29.11.2020 и 08.12.2020

Крушево куќа СЕБАСТИЈАН
Image is not available

Сезонски цени веќе од 315 денари од ден
Супер услови во одлично сместување
Супер цени за термни во делниците од неделата

Луковска Бања
Image is not available

Превоз со туристички автобус на наведената релација
Сместување во двокреветни и трокреветни соби во Хотел Јелак 4*
Исхрана на база полн пансион (појадок, ручек и вечера – класично послужување)
Користење на новиот Велнес Центар (сауна, парна бања, солена соба, тепидариум, џакузи);
Редовна цена на аранжманот – 155€/9.610ден
Цена на арр. за резервации до 25.11.2020 – 145€/8.990ден

Пролом Бања
Image is not available

Превоз со туристички автобус на наведената релација
Сместување во Хотел Радан 3
Исхрана на база полн пансион шведска маса за појадок, ручек и вечера со сервирање;
Kористење на Велнес Центар: отворено – затворен базен, сауна, солена соба, џакузи, парна бања, тепидариум
ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 120ЕУР/7,440 ден
Посебен попуст за резервации до 25.11.2020

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider