ВИЛА GALANIS – АФИТОС

Код на патување: SQ255

Куќа „Галанис“ е лоцирана долу на плажата во Афитос. Има голем, уреден, прекрасен двор од двете страни на куќата. Сите соби имаат директен поглед кон море. Сместени се на приземје и на прв кат. Двокреветни студија со два одвоени кревети и со можност за дополнително трето легло, во 5 соби. Веднаш до неа има приватен, затворен паркинг само за гостите на куќата. Опремена е со квалитетен мебел, кујна, сопствен тоален, ЛЦД-телевизори, клима и интернет, кои се вклучени во цената. Околу неа има барови и таверни.
Сезонски цени
Термин
Ноќевања
1/2
доп. легло
7.7-16.7
9
525
105
16.7-25.7
9
585
115
25.7-3.8
9
585
115
3.8-12.8
9
585
115
12.8-21.8
9
585
115
21.8-30.8
9
515
110

 

Вонсезонски цени
Термин
Ноќевања
1 и 2 лице
3 лице
30.8-6.9
7
159
35
6.9-13.9
7
139
35
13.9-20.9
7
99
35

 

Слични понуди

КОнтакт

За резервации и информации побарајте не!

info@dreamholidays.mk
+389 2 3150 008