АПАРТМАНИ SPANO – ПОЛИХРОНО

Код на патување: 
Куќа „Спанос“ е лоцирана во центарот на Полихроно. Оддалечена е околу 120 метри од плажата. Веднаш до неа има приватен, затворен паркинг само за гостите на куќата. Апартманите кои се наоѓаат на првиот и на вториот кат се трикреветни, четирикреветни и двоспални т.е. дуплекс-апартмани, широки и пространи, со комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима и интернет вклучени во цената. Во понудата нема пешкири. Единствена забелешка е тоа дека погледот од терасите е лимитиран кон друг објект.
Сезонски цени
Термин
Ноќевања
1/3 апартман
1/4 апартман
1/4 дупл. апарт.
7.7-16.7
9
395
435
465
16.7-25.7
9
425
475
505
25.7-3.8
9
485
505
545
3.8-12.8
9
485
505
545
12.8-21.8
9
485
505
545
21.8-30.8
9
395
435
505
Вонсезонски цени
Термин
Ноќевања
1 и 2 лице
3 и 4 лице
30.8-6.9
7
159
35
6.9-13.9
7
139
35
13.9-20.9
7
99
35
20.9-1.10
10
79
35

Слични понуди

КОнтакт

За резервации и информации побарајте не!

info@dreamholidays.mk
+389 2 3150 008