Хотел Фламнго – Охрид

Код на патување: SQ255

Хотел ,,ФЛАМЕНГО” 4* –  ОХРИД

Хотел ,,Фламенго” 4* e лоциран на само 5 минути пешачење од строгиот центар на градот или 15 минутна прошетка до Лабино плажата. Хотелот располага со ресторан, надворешен базен со бар, како и сопствен паркинг.

Хотелот има 49 соби. Секоја соба има сопствено купатило, бесплатно WIFI, клима и кабелска ТВ.

За нашите гости користењето на базенот како и лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.

Ноќевање во двокреветни и трокреветни соби на база полупансион по лице (појадок и вечера)

– 1.250 ден

Ноќевање во  двокреветни и трокреветни на база ноќевање со појадок по лице

 – 900 ден

Ноќевање во еднокреветна соба на база полупансион (појадок и вечера)

– 1.625 ден

Ноќевање во еднокреветна соба на база ноќевање со појадок

– 1.170 ден

Деца од 0 – 7 години бесплатно во соба со 2ца возрасни

Деца од 7 – 14 години плаќа 50% во соба со 2ца возрасни

 Цените се изразени по ден по лице и ги вклучуваат сите давачки и даноци.

КОнтакт

За резервации и информации побарајте не!

info@dreamholidays.mk
+389 2 3150 008