ХОТЕЛ ALBANIAN STAR – 4*

Код на патување:

АЛБАНИЈА –  Сопствен превоз

Хотелот Albanian Star е позициониран директно на морскиот брег, оддалечен 13 км од центарот на градот, со сите предности на архитектурата. Хотелот Albanian Star ви нуди уникатно искуство за да го почувствувате спокојството на рајот на морско ниво. Покрај својата позиција на првата морска линија, угледот на хотелот порасна главно благодарение на професионалната персонализирана услуга. Хотелот Albanian Star нуди 4-квалитетна услуга. Хотелот располага со 133 соби и апартмани кои ќе ја направат вашата посета незаборавна. Сите соби имаат два кревети со целосна големина или еден кревет со големина на кревет. Сите имаат балкон, а оние со поглед кон морето гарантираат едно од најдобрите зајдисонце над морето. Во  хотелот  можете да уживате во вашиот престој во затворено лоби-бар, покрај вообичаена услуга, и голем број свежи коктели. Терасата базен е совршено место за освежување во жешките летни денови. Во барот, можете да имате избор на пијалоци, коктели или десерти. Во вечерните часови гостите во хотелот можат да уживаат во чајот, кафето или коктелот, за време на настапите во живо од локалните бендови. Барот, исто така, нуди ТВ преноси од најинтересните спортски настани, како и летно кино за време на различни вечери во неделата. На секој што нè посетува има обезбедено нешто: додаваме личен допир на секоја маса! Уверени сме дека оваа персонализирана услуга и најдоброто кафе од областа ќе ве натераат да сакате повторно да не посетите и да ја пронајдете истата удобност и очекувана привилегирана услуга.

 

ЦЕНА ЗА СМЕСТУВАЊЕ ПО ЛИЦЕ ВО ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРДНА СОБА СО ПОЈАДОК:

СО ПОГЛЕД НА МОРЕ:  1670 денари

СО ПОГЛЕД НА ШУМА: 1485 денари

ХОТЕЛ АЛБАНИАН СТАР 4*

КОнтакт

За резервации и информации побарајте не!

info@dreamholidays.mk
+389 2 3150 008