Апартмани SPANOS – Polihrono

+389 2 3150 008 info@dreamholidays.mk Пон – Пет: 9:00 – 18:30 Facebook-f Instagram ПОЧЕТНА ЛЕТО 2020 БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА АПАРТМАНИ SPANO – ПОЛИХРОНО Код на патување:  Куќа „Спанос“ е лоцирана во центарот на Полихроно. Оддалечена е околу 120 метри од плажата. Веднаш до неа има приватен, затворен паркинг само за гостите на куќата. Апартманите кои […]

Куќа GALANIS

+389 2 3150 008 info@dreamholidays.mk Пон – Пет: 9:00 – 18:30 Facebook-f Instagram ПОЧЕТНА ЛЕТО 2020 БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ВИЛА GALANIS – АФИТОС Код на патување: SQ255 Куќа „Галанис“ е лоцирана долу на плажата во Афитос. Има голем, уреден, прекрасен двор од двете страни на куќата. Сите соби имаат директен поглед кон море. Сместени се […]