Банско – Perun Lodge 4*

Од 3.460

Детали за понуда

ХОТЕЛ “PERUN LODGE ”**** БАНСКО 205 СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-03.01 04.01-10.01

01.02-21.02

21.12-27.12

11.01-31.01

22.02-06.03

01.12-20.12

07.03-20.04

STUDIO
1adl 135 67 62 56
1adl+1chd 5-11.99 136 84 76 65
1adl+2chd 5-11.99 153 102 94 82
2adl 136 96 87 74
2adl+1chd 5-11.99 153 113 105 91
3adl 187 132 120 101
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 146 106 95 81
1adl+1chd 5-11.99 147 107 96 82
1adl+2chd 5-11.99 165 112 102 90
1adl+3chd 5-11.99 182 129 120 108
2adl 147 107 96 82
2adl+1chd 5-11.99 165 125 114 100
2adl+2chd 5-11.99 182 142 131 118
3adl 202 147 132 114
3adl+1chd 5-11.99 220 165 149 131
4adl 257 187 168 145
Минимум престој 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ До 01.12.2019 100% Под 10 дена 100% Под 7дена 1 ноќевање Под 5 дена 100%
No show 100% 100% 2 ноќевања 100%
Соби: мини бар, фрижидер,сеф,балкон,телефон,телевизор,интернет, фен
Опис: конференциска сала,бизнис центар,затворен базен,лоби бар, ресторан,менувачница,продавница,фитнессала,сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар,ски гардероба,сеф,
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 Еур за Деца
Локација: 100 метри од Гондолата
Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,фитнес,сеф,WI-FI во лоби и трансфер до гондолата. Паркинг со доплата од 9

Еур на ден.

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 20.12.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 22.02.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај