Банско – Regnum 5*

Од 5.630

Детали за понуда

REGNUM HOTEL&SPA ***** BANSKO                            
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 27.12-01.01 20.12-26.12

02.01-09.01

10.01-29.02 01.12-19.12

01.03-12.04

EXECUTIVE SUITE
1adl 194 135 108 91
1adl+1chd 2-9.99 195 136 109 92
2adl 217 180 145 122
EXECUTIVE SUITE MOUNTAIN VIEW
1adl 199 140 112 95
1adl+1chd 2-9.99 200 141 113 96
2adl 222 187 150 128
EXECUTIVE DELUXE SUITE
1adl 204 142 116 100
1adl+1chd 2-9.99 205 143 117 101
1adl+2chd 2-9.99 229 191 157 135
1adl+3chd 2-9.99 259 213 176 150
2adl 228 190 156 134
2adl+1chd 2-9.99 229 191 157 135
2adl+2chd 2-9.99 259 213 176 150
3adl 282 235 193 163
EXECUTIVE DELUXE SUITE MOUNTAIN VIEW
1adl 209 148 120 104
1adl+1chd 2-9.99 210 149 121 105
1adl+2chd 2-9.99 234 199 162 140
1adl+3chd 2-9.99 264 221 181 156
2adl 233 198 161 139
2adl+1chd 2-9.99 234 199 162 140
2adl+2chd 2-9.99 264 221 181 156
3adl 288 242 199 169
GRAND SUITE
2adl+2chd 2-9.99 296 308 235 203
2adl+3chd 2-9.99 297 309 236 204
3adl 295 307 234 202
3adl+1chd 2-9.99 296 308 235 203
3adl+2chd 2-9.99 297 309 236 204
4adl 296 308 235 203
4adl+1chd 2-9.99 297 309 236 204
5adl 451 352 273 233
GRAND SUITE MOUNTAIN VIEW
2adl+2chd 2-9.99 402 311 241 211
2adl+3chd 2-9.99 403 312 242 212
3adl 401 310 240 210
3adl+1chd 2-9.99 402 311 241 211
3adl+2chd 2-9.99 403 312 242 212
4adl 402 311 241 211
4adl+1chd 2-9.99 403 312 242 212
5adl 456 355 279 241
Полупансион 10 10 10 10
Деца од 2-9.99 год. 5 5 5 5
Мин. Престој 5 3 3 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под 26 дена 100% Под 14 дена 3 ноќевања Под 14 дена 2 ноќевања Под 7 дена 1 ноќевање
No show 100% 100% 50% 2 ноќевања
Соби: САТ Тв, мини бар,кујна, фен, балкон, сеф, интернет
Опис: ресторан, лоби бар,сеф,бизнис центар,ски гардероба,интернет, Спа центар,фитнес,затворен базен, детско катче,пинг понг, отворен паркинг
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 85 Еур , 25 Еур за деца од 2-09.99г. , 45 Еур за деца од 10-15.99 год. ( во главниоот ресторан второ ниво)
Локација: 400 метри од Гондолата, 900 метри од центарот на Банско
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
7=6 , 8=7,9-=8,10=9,11=9,12=10,13=11 и 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 26.12.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 02.01.2020 ( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 21.11.2019 )

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај