Банско – Riverside 4*

Од 3.090

Детали за понуда

ХОТЕЛ RIVERSIDE 4* BANSKO     
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 06.01-19.01

25.02-09.03

20.01-24.02 22.12-26.12

02.01-05.01

27.12-01.01 02.12-21.12

10.03-12.04

DOUBLE STANDARD
1adl 55 61 70 110 50
1adl+1chd 6-11.99 56 62 71 111 51
1adl+2chd 6-11.99 70 79 90 140 65
2adl 56 62 71 111 51
2adl+1chd 6-11.99 70 79 90 140 65
3adl 76 85 97 150 70
DBL ECONOMY
1adl 38 42 47 76 37
1adl+1chd 6-11.99 49 56 65 105 47
2adl 49 56 65 105 47
2adl+1chd 6-11.99 62 70 81 131 59
FAMILY ROOM
1adl 59 66 72 119 55
1adl+1chd 6-11.99 60 67 73 120 56
1adl+2chd 6-11.99 76 84 92 151 70
1adl+3chd 6-11.99 91 101 111 181 85
2adl 60 67 73 120 56
2adl+1chd 6-11.99 76 84 92 151 70
2adl+2chd 6-11.99 91 101 111 181 85
3adl 82 91 99 162 76
MAISONETTE
1adl 60 67 64 120 56
1adl+1chd 6-11.99 60 67 64 120 56
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
DOUBLE STANDARD
1adl 68 75 84 124 64
1adl+1chd 6-11.99 69 76 85 125 65
1adl+2chd 6-11.99 87 95 106 156 81
2adl 69 76 85 125 65
2adl+1chd 6-11.99 87 95 106 156 81
3adl 93 100 114 168 88
DBL ECONOMY
1adl 45 49 54 82 44
1adl+1chd 6-11.99 62 69 78 118 60
2adl 62 69 78 118 60
2adl+1chd 6-11.99 79 87 98 148 76
FAMILY ROOM
1adl 72 79 86 132 79
1adl+1chd 6-11.99 73 80 87 133 80
1adl+2chd 6-11.99 92 101 109 167 87
1adl+3chd 6-11.99 111 121 131 201 105
2adl 73 80 87 133 80
2adl+1chd 6-11.99 92 101 109 167 87
2adl+2chd 6-11.99 111 121 131 201 105
3adl 99 109 118 180 94
MAISONETTE
1adl 74 80 87 133 69
1adl+1chd 6-11.99 74 80 87 133 69
Мин. престој 3 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под 7 денa 1 ноќевање Под 10 денa 1 ноќевање Под 14 денa 1 ноќевање После 13.12.2019 100% Под 5 денa 1 ноќевање
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања 100% 2 ноќевања
Деца од 0-5.99 години бесплатно без дополнително легло
Соби:САТ ТВ, телефон, интернет,мини бар,фен
Опис: ресторан,лоби бар,СПА центар,паркинг,WI-FI,затворен базен,фитнес,сауна,џакузи,парна бања
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца
Локација: 1000 метри од Гондолата , 100 метри од центарот на Банско
Цената вклучува:користење на затворен базен, сауна, парна бања, фитнес и тренсфер до Гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 06.01.2020
5=4. 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 10.03.2020

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај