Банско – Royal Park&Spa 4*

Од 2.780

Детали за понуда

ROYAL PARK&SPA HOTEL **** БАНСКО                      
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 18.01-31.01

22.02-11.03

20.12-26.12

03.01-17.01

01.02-21.02

27.12-02.01
DBL STANDARD
1adl 45 52 102
1adl+1chd 6-11.99 48 55 95
1adl+2chd 6-11.99 57 66 112
2adl 56 65 111
2adl+1chd 6-11.99 61 70 117
FAMILY ROOM
1adl+1chd 6-11.99 60 69 125
1adl+2chd 6-11.99 66 75 130
1adl+3chd 6-11.99 71 80 136
2adl 60 69 125
2adl+1chd 6-11.99 66 75 130
2adl+2chd 6-11.99 71 80 136
3adl 82 94 168
3adl+1chd 6-11.99 87 99 174
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ПЛУС ВО ЕВРА
DBL STANDARD
1adl 52 60 110
1adl+1chd 6-11.99 61 68 108
1adl+2chd 6-11.99 72 81 128
2adl 71 80 127
2adl+1chd 6-11.99 85 94 140
FAMILY ROOM
1adl+1chd 6-11.99 76 85 140
1adl+2chd 6-11.99 89 98 153
1adl+3chd 6-11.99 102 111 167
2adl 76 85 140
2adl+1chd 6-11.99 89 98 153
2adl+2chd 6-11.99 102 111 167
3adl 103 115 189
3adl+1chd 6-11.99 116 128 203
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА
DBL STANDRAD
1adl 60 68 118
1adl+1chd 6-11.99 74 82 121
1adl+2chd 6-11.99 88 97 143
2adl 87 96 142
2adl+1chd 6-11.99 108 117 163
FAMILY ROOM
1adl+1chd 6-11.99 91 100 156
1adl+2chd 6-11.99 112 121 177
1adl+3chd 6-11.99 133 142 198
2adl 91 100 156
2adl+1chd 6-11.99 112 121 177
2adl+2chd 6-11.99 133 142 198
3adl 123 135 210
3adl+1chd 6-11.99 144 156 232
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под 5 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање Под 21 ден 100%
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 100%
Соби: телефон,мини бар,ТВ,фен,WI-FI,балкон
Опис: ресторан,лоби бар,WI-FI,фитнес,сауна,затворен базен,парна бања,паркинг
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 Еур за Деца
Локација: 900 метри од Гондолата, 800 метри од центарот на Банско
Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,соба за релаксација,фитнес,интерне,паркинг, трансфер до Гондолата и до центарот на Банско
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
7=6,14=12 и 21=18 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 26.12.2019 И ПОСЛЕ 03.01.2020

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај