Банско – Sport Hotel 4*

Од 5.260

Детали за понуда

SPORT HOTEL **** БАНСКО                                      
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-04.01 05.01-11.01 21.12-27.12

12.01-07.03

01.12-20.12

08.03-12.04

DBL EXECUTIVE
1 adl 157 135 94 85
1 adl+1chd 2-12.99 142 122 98 82
1 adl+2chd 2-12.99 160 140 116 100
2 adl 158 136 109 91
2 adl+1chd 2-12.99 176 153 127 109
3 adl 221 190 153 128
DBL DELUXE
1adl 186 161 100 88
1 adl+1chd 2-12.99 168 146 110 88
1 adl+2chd 2-12.99 186 164 128 106
1 adl+3chd 2-12.99 209 187 151 129
2 adl 187 162 122 98
2 adl+1chd 2-12.99 205 180 140 116
2 adl+2chd 2-12.99 228 203 163 139
3 adl 261 227 171 137
3 adl+1chd 2-12.99 279 245 189 155
4 adl 336 292 220 177
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 246 211 168 141
1 adl+1chd 2-12.99 247 212 169 142
1 adl+2chd 2-12.99 248 213 170 143
1 adl+3chd 2-12.99 249 214 171 144
2 adl 247 212 169 142
2 adl+1chd 2-12.99 248 213 170 143
2 adl+2chd 2-12.99 249 214 171 144
3 adl 248 213 170 143
3 adl+1chd 2-12.99 249 214 171 144
4 adl 249 214 171 144
Доплата за Deluxe VIP Apartment ( на ден) 66 66 66 66
Минимум престој 4 3 3 1
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Соби: клима,САТ ТВ,телефон, балкон , интернет
Опис: ресторан, бар, СПА центар, затворен базен, лоби, ски гардероба
Попусти и доплати:. Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца , доплата за затворена гаража на ден 8 Еур,
Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,парна бања,римска бања,ски гардероба, WI-FI во лоби
Доплата за затворена загреана гаража 8 ЕУР на ден
Локација: Веднаш до Гондолата
Откажување резервација Под 21 ден 100% Под 14 денa 100% Под 7 дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
No show 100% 100% 2 ноќевања 2 ноќевања
ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 24.12.2019 И ПОСЛЕ 15.03.2020 14=12 ,7=6
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај