Банско – St.Ivan Rilski 4*

Од 4.020

Детали за понуда

ХОТЕЛ “ST. IVAN RILSKI ”**** БАНСКО                    104 СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 28.12-02.01 03.01-12.01

27.01-16.02

01.12-27.12

13.01-26.01

17.02-31.03

MAIN BUILDING
DBL ECONOMY NO BALCONY
1adl+1chd 0-11.99 133 78 65
2adl 133 78 65
SINGLE STANDARD
1adl 118 69 58
DOUBLE STANDARD
Single use 126 74 61
1adl+1chd 0-11.99 140 82 69
1adl+2chd 0-5.99 141 83 70
1adl+2chd 0-5.99, 6-11.99 141 83 70
1adl+2chd 6-11.99 150 92 79
2adl 140 82 69
2adl+1chd 0-5.99 141 83 70
2adl+1chd 6-11.99 150 92 79
3adl 190 111 95
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕНА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
DBL ECONOMY NO BALCONY
1adl+1chd 0-11.99 158 102 89
2adl 158 102 89
SINGLE STANDARD
1adl 130 81 70
DOUBLE STANDARD
Single use 138 86 74
1adl+1chd 0-11.99 165 107 94
1adl+2chd 0-5.99 166 108 95
1adl+2chd 0-5.99, 6-11.99 166 108 95
1adl+2chd 6-11.99 179 121 108
2adl 165 107 94
2adl+1chd 0-5.99 166 108 95
2adl+1chd 6-11.99 179 121 108
3adl 223 144 127
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕНА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА ( ANEX BUILDING )
STUDIO
1adl 138 86 66
1adl+1chd 6-11.99 139 87 67
2adl+1chd 6-11.99 140 88 68
2adl 139 87 67
2adl+1chd 6-11.99 140 88 68
3adl 140 88 68
FAMILY APARTMENT
1adl 156 104 84
1adl+1chd 6-11.99 157 105 85
1adl+2chd 6-11.99 158 106 86
1adl+3chd 6-11.99 159 107 87
2adl 157 105 85
2adl+1chd 6-11.99 158 106 86
2adl+2chd 6-11.99 159 107 87
3adl 158 106 86
3adl+1chd 6-11.99 159 107 87
4adl 159 107 87
Ноќевање со појадок 7 7 7
Деца од 6-11.99 3.50 3.50 3.50
Полупансион 19 19 19
Деца од 6-11.99 9 9 9
Минимум престој 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Откажување   резрвација Под 14 денa 100% Под 5дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
NO SHOW 100% 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби:фрижидер, балкон,САТ ТВ,фен,сеф,телефон
Опис:мини клуб,затворен базен,ноќен клуб, лоби бар, меана, ресторан, менувачница,фитнес сала,сауна,масажа,СПА центар, ски гардероба, сеф
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 90 ЕУР за возрасни и 45 Еур за деца во Меана Чанове , 80 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца во

главниот ресторан

Локација:1200 метри од Гондолата
Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес, ,трансфер до гондолата , ( Паркинг со доплата 5 ЕУР на ден )
14=12,10=9 И 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 27.12.2019 И ОД 13.01 ДО 31.03.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај