Банско – Strazhite 4*

Од 4.200

Детали за понуда

STRAZHITE **** БАНСКО                         
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-03.01 04.01-10.01 25.10-21.02 14.12-27.12

11.01-24.01

22.02-06.03

01.12-14.12

07.03-03.04

DBL STANDARD
1adl 90 88 83 72 68
1adl+1chd 2-11.99 108 105 97 81 76
1adl+2chd 2-11.99 145 140 130 108 101
2adl 144 139 129 108 100
2adl+1chd 2-11.99 145 140 130 109 101
3adl 201 195 181 183 140
SUITE
1adl 166 162 152 130 123
1adl+1chd 2-11.99 167 163 153 131 124
1adl+2chd 2-11.99 168 164 154 132 125
1adl+3chd 2-11.99 169 165 155 133 126
2adl 167 163 153 131 124
2adl+1chd 2-11.99 168 164 154 132 125
2adl+2chd 2-11.99 169 165 155 133 126
3adl 223 216 203 171 162
MEZONET
1adl 166 162 152 130 123
1adl+1chd 2-11.99 167 163 153 131 124
1adl+2chd 2-11.99 168 164 154 132 125
1adl+3chd 2-11.99 169 165 155 133 126
2adl 167 163 153 131 124
2adl+1chd 2-11.99 168 164 154 132 125
2adl+2chd 2-11.99 169 165 155 133 126
3adl 223 216 203 171 162
Такса за лице (еднократно) 5 5 5 5 5
Откажување резрвација После 01.12.2019 100% Под 7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање
No show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби: САТ ТВ, телефон, тоалет
Опис:лоби бар со камин,ресторан,кафе бар,масажа,конференциска сала,интернет,продавница,сеф на рецепција куглање , видео игри, бесплатно користење затвортен базен,парна бања,фитнес,сауна и трансфер до гондолата
Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца
Локација: 200 м. од гондолата, 500 м. од центарот на Банско
Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес,WI-FI ( во лоби ) и трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај