Боровец – Ice Angels 4*

Од 4.640

Детали за понуда

ХОТЕЛ “ICE ANGELS” **** БОРОВЕЦ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-03.01 21.12-27.12

15.02-22.02

04.01-14.02

23.02-31.03

DBL STANDARD
1adl 119 107 75
1adl+1chd 6-11.99 144 128 91
1adl+2chd 6-11.99 187 166 118
2adl 169 150 107
2adl+1chd 6-11.99 212 188 138
3adl 237 210 150
STUDIO
1adl+1chd 6-11.99 198 177 140
1adl+2chd 6-11.99 207 186 149
2adl 198 177 140
2adl+1chd 6-11.99 207 186 149
2adl+2chd 6-11.99 216 195 158
3adl 215 193 157
3adl+1chd 6-11.99 223 202 166
4adl 231 210 173
STUDIO DELUXE
1adl 210 188 152
1adl+1chd 6-11.99 211 189 153
1adl+2chd 6-11.99 220 198 162
2adl 211 189 153
2adl+1chd 6-11.99 220 198 162
3adl 228 205 170
TWO BEDROOM APARTMENT
2adl+2chd 6-11.99 261 238 211
2adl+3chd 6-11.99 270 247 220
3adl 260 237 210
3adl+1chd 6-11.99 261 238 211
3adl+2chd 6-11.99 270 247 220
4adl 261 238 211
4adl+1chd 6-11.99 270 247 220
5adl 278 254 228
TWO BEDROOM APARTMENT DELUXE
2adl+2chd 6-11.99 273 249 223
3adl 274 250 224
3adl+1chd 6-11.99 275 251 225
3adl+2chd 6-11.99 282 258 232
4adl 275 251 225
4adl+1chd 6-11.99 282 258 232
5adl 290 265 240
Минимум престој 4
Tакса Вклучена Вклучена Вклучена
Соби: САТ ТВ, мини бар, фен
Опис: ресторан, ноќен клуб, лоби бар, конференциска сала, ски гардроба,СПА центар,WI-FI, паркинг, мал затворен базен
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 70 Еур за возрасни и 35 Еур за деца
Локација: Во цнтарот на Боровец, 10 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен, паркинг и WI-FI
Отказ на резервација Под 25 ден 100% Под 10 дена 1 ноќевања Под 10 дена 1 ноќевања
No show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања
7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 03.01 ДО 09.02.2020 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 17.02.2020

( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 30.11.2019 )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај