Боровец – Iceberg Hotel 4*

Од 3.460

Детали за понуда

ХОТЕЛ “ICEBERG” **** БОРОВЕЦ               107 СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 17.12-28.12

15.01-28.01

19.02-06.03

29.12-02.01 03.01-14.01

29.01-18.02

07.03-31.03
DBL STANDARD
1 adl 61 106 72 56
1adl+1chd 2-11.99 62 107 73 57
1adl+2chd 2-11.99 78 134 92 72
2adl 62 107 73 57
2adl+1chd 2-11.99 78 134 92 72
3adl 88 150 103 80
DBL VIP
1 adl 72 126 84 61
1adl+1chd 2-11.99 73 127 85 62
2adl 73 127 85 62
2adl+1chd 2-11.99 92 159 106 79
3adl 103 178 119 88
TRIPLE STANDARD
1 adl 91 152 108 75
1adl+1chd 2-11.99 92 153 109 76
1adl+2chd 2-1199 93 154 110 77
1adl+3chd 2-11.99 113 186 133 93
2adl 92 153 109 76
2adl+1chd 2-11.99 93 154 110 77
2adl+2chd 2-11.99 113 186 133 93
3adl 104 173 123 86
3adl+1chd 2-11.99 123 204 145 101
4adl 134 222 158 110
ONE BEDROOM APARTMENT
1 adl 121 210 143 88
1adl+1chd 2-1199 122 211 144 89
1adl+2chd 2-11.99 123 212 145 90
2adl 122 211 144 89
2adl+1chd 2-11.99 123 212 145 90
2adl+2chd 2-11.99 124 213 146 91
2adl+3chd 2-11.99 146 249 171 107
3adl 123 212 145 90
3adl+1chd 2-11.99 145 248 170 106
3adl+2chd 2-11.99 166 284 195 121
3adl+3chd 2-11.99 187 320 220 137
4adl 156 269 185 114
4adl+1chd 2-11.99 178 305 209 130
4adl+2chd 2-11.99 199 341 234 145
5adl 190 326 225 140
5adl+1chd 2-11.99 211 362 248 154
6adl 223 382 263 163
ONE BEDROOM APARTMENT VIP
1 adl 143 243 155 104
1adl+1chd 2-11.99 144 244 156 105
1adl+2chd 2-11.99 145 245 157 106
2adl 144 244 156 105
2adl+1chd 2-11.99 145 245 157 106
2adl+2chd 2-11.99 146 246 158 107
2adl+3chd 2-11.99 171 288 185 125
2adl+4chd 2-11.99 196 329 211 143
3adl 145 245 157 106
3adl+1chd 2-11.99 170 287 183 124
3adl+2chd 2-11.99 195 328 210 142
3adl+3chd 2-11.99 220 370 237 160
4adl 185 311 199 134
4adl+1chd 2-11.99 209 353 225 152
4adl+2chd 2-11.99 234 394 252 170
5adl 176 296 189 128
5adl+1chd 2-11.99 195 327 210 142
6adl 206 346 221 150
Мин. Престој 5 5 5 5
Такса по лице

( еднократно)

4 4 4 4
Отказ Под 5 дена 1 ноќевање Под 14 дена 1 00% Под 10 дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
No show 2 ноќевана 100% 2 ноќевана 2 ноќевана
Полупансион 9 9 9 9
Деца од 2-11.99 г. 4.50 4.50 4.50 4.50
Паркинг 5 5 5 5
Соби: фрижидер, балкон, телефон, САТ ТВ, фен
Опис: затворен базен, лоби бар, ресторан, менувачница, продавница,фитнес сала, сауна, масажа, солариум, џакузи,СПА центар, лекар, сеф
Попусти и доплати: доплата за Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца
Локација: 150 метри од ски лифтовите
Цената вклучува:користење на затворен базен,џакузи и фитнес . Паркинг со доплата 5.5 Еур на ден
7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 15.01 ДО 28.01.2020 И ОД 05.03 ДО 31.03.2020
6=5 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 05.03 ДО 31.03.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај