Боровец – Rila Hotel 4*

Од 4.330

Детали за понуда

ХОТЕЛ “RILA” ****БОРОВЕЦ 527 СОБИ                            
ЦЕНИ ЗА СОБЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 27.12-04.01

15.02-21.02

25.01-14.02 05.01-24.01

22.02-07.03

13.12-26.12

08.03-14.03

15.03-12.04
SIGNATURE TWIN ROOM RESORT VIEW
1adl 177 143 123 105 70
1adl+1chd 0-11.99 206 172 152 133 99
1adl+2chd 0-11.99 234 201 181 162 128
2adl 235 191 165 140 100
2adl+1chd 2-11.99 264 220 193 169 129
SIGNATURE TWIN ROOM SLOPE VIEW
1adl 188 155 135 116 81
1adl+1chd 0-11.99 217 183 163 144 110
1adl+2chd 0-11.99 245 212 192 173 139
2adl 247 202 176 151 111
2adl+1chd 2-11.99 275 231 204 180 140
SUPERIOR RESORT VIEW
1adl 177 143 124 105 70
1adl+1chd 0-11.99 206 172 152 133 99
1adl+2chd 0-11.99 234 201 181 162 128
2adl 235 191 165 140 100
2adl+1chd 2-11.99 264 220 193 169 129
SUPERIOR SLOPE VIEW
1adl 188 155 135 116 81
1adl+1chd 0-11.99 217 183 163 145 110
1adl+2chd 0-11.99 245 212 192 173 139
2adl 247 202 175 151 111
2adl+1chd 2-11.99 275 231 205 180 140
FAMILY SUPERIOR RESORT VIEW
1adl+3chd 0-13.99 263 230 210 191 157
2adl+2chd 2-13.99 293 249 222 198 158
FAMILY SUPERIOR SLOPE VIEW
1adl+3chd 0-13.99 321 277 250 225 186
2adl+2chd 2-13.99 304 260 233 209 169
INTERCONNECTED RESORT VIEW
2adl+2chd 0-11.99 411 344 304 267 198
2adl+3chd 0-11.99 440 373 333 295 227
2adl+4chd 0-11.99 469 402 362 324 255
3adl 412 334 289 244 170
3adl+1chd 0-11.99 441 363 317 273 199
3adl+2chd 0-11.99 470 392 345 302 228
3adl+3chd 0-11.99 498 421 374 331 257
4 adl 471 382 329 280 200
4adl+1chd 2-11.99 500 411 358 309 229
4adl+2chd 2-11.99 528 439 386 338 258
INTERCONNECTED SLOPE VIEW
2adl+2chd 0-11.99 433 366 326 289 220
2adl+3chd 0-11.99 462 395 355 318 249
2adl+4chd 0-11.99 491 424 384 346 278
3adl 434 356 310 267 192
3adl+1chd 0-11.99 463 385 339 295 221
3adl+2chd 0-11.99 492 414 368 324 250
3adl+3chd 0-11.99 521 443 396 353 272
4 adl 493 404 351 302 222
4adl+1chd 2-11.99 522 433 380 331 251
4adl+2chd 2-11.99 551 462 409 360 280
DELUXE SUITE RESORT VIEW
1adl 352 285 245 208 139
1adl+1chd 0-11.99 353 286 246 209 140
1adl+2chd 0-11.99 354 287 247 210 141
2adl 353 286 246 209 140
2adl+1chd 2-11.99 354 287 247 210 141
DELUXE SUITE SLOPE VIEW
1adl 374 308 268 230 161
1adl+1chd 0-11.99 375 309 269 231 162
1adl+2chd 0-11.99 276 310 270 232 163
2adl 375 309 269 231 162
2adl+1chd 2-11.99 276 310 270 232 163
Минимум престој 5 4 4 3 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под 30 дена 100% Под 14 дена 1 ноќевања Под 14 дена 1 ноќевања Под 14 дена 1 ноќевања Под 7 дена 1 ноќевања
Отказ на резервација 2 Под 6 дена 100% Под 6 дена 100% Под 6 дена 100% Под 6 дена 100% Под 6 дена 100%
No show 100% 100% 100% 100% 100%
Соби: мини бар,фрижидер,балкон,телефон,телевизор,интернет,фен
Опис: мини клуб , конференциска сала, бизнис центар,затворен базен, кафе –слаткарница, ноќен бар, лоби бар, ресторан,менувачница, продавница,фризерница ,интернет сала , фитнес сала, сауна,масажа,солариум, џакузи, СПА центар, ски гардероба,ски школо,билијард,пинг понг, сеф
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 ЕУР, деца од 2-11.99 45 ЕУР ( шведска маса ) .
Локација: 50 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен,џакузи,паркинг , WI-FI во лоби, хотелско осигурување. Отворениот паркинг е бесплатен а подземна гаража со доплата на лице место. Детски клуб за деца од 3 до 7 години ( до два часа дневно бесплатно )
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај