Боровец – Samokov Hotel 4*

Од 3.030

Детали за понуда

ХОТЕЛ “ SAMOKOV ” ****  БОРОВЕЦ 309 СОБИ
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 28.12-03.01 04.01-17.01

01.02-21.02

18.01-31.01

22.02-28.02

21.12-27.12

29.02-31.03

DOUBLE STANDARD
1adl 72 59 54 49
1adl+1chd 5-11.99 81 61 52 46
1adl+2chd 5-11.99 108 81 70 61
2adl 107 80 69 60
2adl+1chd 5-11.99 134 101 87 76
3adl 152 114 99 86
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE STANDARD
1adl 78 65 59 54
1adl+1chd 5-11.99 89 69 61 52
1adl+2chd 5-11.99 119 92 81 70
2adl 118 91 80 69
2adl+1chd 5-11.99 148 115 101 87
3adl 168 130 114 99
Минимум престој 5
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Мин. престој 5 3 3 3
Отказ на резервација Под 15 денa 100% Под 5 дена 1 ноќевање Под 5 дена 1 ноќевање Под 3 дена 1 ноќевање
No Show 100% 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања
Соби: мини бар ,балкон,телефон,телевизор,радио,радио,тоалет
Опис: конференциска сала ,бизнис центар , затворен базен, кафе слаткарница ,ноќен бар, лоби бар,ресторан,менувачница,фризерница,сала за интернетсауна,масажа,солариум,џакузи,ски гардероба,ски школо,куглање, лекарски кабинет,сеф на рецепција,СПА
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 50 ЕУР деца 35 ЕУР за деца од 2-11.99 години
Локација: 100 метри од ски лифтовите
Цената вклучува:користење на затворен базен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
5=4,14=12 (и комбинации ) ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 04.01 ДО 22.01.2020 И ОД 07.03 ДО 31.03.2020 ( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2019)

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај