Боровец – Sokol Hotel 3*

Од 2.540

Детали за понуда

ХОТЕЛ “SOKOL” 3* BOROVEC               
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 01.12-23.12

04.03-31.03

10.01-23.01

16.02-03.03

24.12-27.12

02.01-09.01

24.01-15.02

28.12-01.01
DBL STANDARD
1adl 41 52 59 105
1adl+1chd 0-11.99 42 53 60 106
1adl+2chd 0-11.99 55 68 77 110
2adl 54 67 76 109
2adl+1chd 6-11.99 68 81 90 123
3adl 74 87 96 129
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 71 87 101 139
1adl+1chd 6-11.99 72 88 102 140
1adl+2chd 6-11.99 87 102 117 155
1adl+3chd 6-11.99 101 117 131 169
2adl 72 88 102 140
2adl+1chd 6-11.99 87 102 117 155
2adl+2chd 6-11.99 101 117 131 169
3adl 92 108 122 160
3adl+1chd 6-11.99 107 122 137 175
4adl 112 128 142 180
BABY COT 3 3 3 3
Минимум престој 4
Tакса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ на резервација Под 5 дена 1 ноќевањe Под 7 дена 1 ноќевањe Под 7 дена 1 ноќевањe Под 14 дена 100%
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 2 ноќевања 100%
Соби: интернет,телефон,ТВ,мини бар,фен а во апартманите камин и џакузи
Опис :ресторан,лоби бар,фитнес,сауна,џакузи,масажа
Локација: 300 метри од ски лифтовите
Доплати: Новогодишна вечера 70 Еур за возрасни и 35 Еур за деца од 2-12 год.
Цената вклучува: користење на фитнес,паркинг и интернет
7=5 , 14=10 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 18.12.2019 И ОД 04.03 ДО 31.03.2020
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај