Боровец – Yanakiev Hotel 4*

Од 3.830

Детали за понуда

YANAKIEV ****БОРОВЕЦ
ЦЕНИ 3А COБA НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 01.12-20.12 21.12-27.12

11.01-14.02

28.12-03.01 04.01-10.01

15.02-21.02

22.02-30.04
DOUBLE STANDARD
1adl 62 118 179 151 82
1adl+1chd 6-12.99 63 119 180 152 83
1adl+2chd 2- 12.99 75 146 221 179 101
2adl 74 145 220 178 100
2adl+1chd 6-12.99 75 146 221 179 101
3adl 96 193 297 240 132
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 98 179 294 223 155
1adl+2chd 2-12.99 103 185 300 229 160
1adl+3chd 6-12.99 108 189 304 233 165
2adl 99 180 295 225 156
2adl+1chd 6-12.99 107 188 303 232 163
2adl+2chd 6-12.99 108 189 304 233 165
3adl 107 188 303 232 164
3adl+1chd 6-12.99 111 192 308 237 168
4adl 115 196 311 240 171
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
DOUBLE STANDARD
1adl 69 125 186 158 89
1adl+1chd 6-12.99 70 126 187 159 90
1adl+2chd 2-12.99 88 159 235 192 115
2adl 87 158 234 191 114
2adl+1chd 6-12.99 109 198 292 239 142
3adl 118 213 315 258 153
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 111 192 309 237 168
1adl+2chd 2-12.99 123 205 320 249 180
1adl+3chd 6-12.99 135 216 331 260 191
2adl 112 193 309 238 169
2adl+1chd 6-12.99 133 215 330 259 190
2adl+2chd 6-12.99 134 216 331 260 191
3adl 133 215 330 259 190
3adl+1chd 6-12.99 141 222 338 267 198
4adl 154 235 351 280 211
Доплата за поглед на стаза

за лице на ден

5 5 5 5 5
Минимум престој 4 4 4 4 4
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 3 дена

1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевања Под 28 дена 100% Под 14 дена 2 ноќевања Под 7 дена 1 ноќевање
No show 10% 30% 100% 45% 30%
Соби: мини бар,балкон,телефон,САТ ТВ
Опис: конференциска сала, бизнис центар,затворен базен, ноќен клуб,лоби бар,ресторан,фитнес сала,сауна,масажа,ски гардероба,сеф
Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера 90 Еур за возрасни и 50 Еур за деца
Локација: 50 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен,паркинг,детска градина,интернет, ( сауна , парна бања и лакониум од

15.00 до 19.00 часот )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај