Боровец – Yastrebec Hotel 4+*

Од 6.920

Детали за понуда

YASTREBETS 4+ BOROVEC                                            www.hotelyastrebets.bg
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 20.12-26.12 27.12-04.01 05.01-30.01 31.01-07.03 08.03-31.03  
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ОД НЕДЕЛА ДО ЧЕТВРТОК
DOUBLE STANDARD
1adl 157 228 127 173 112  
1adl+1chd 4-11.99 173 247 145 191 130  
1adl+2chd 4-11.99 193 265 163 210 149  
2adl 175 247 145 191 130  
2adl+1chd 4-11.99 193 265 163 210 149  
3adl 211 283 181 228 167  
ONE BEDROOM APARTMENT SMALL
1adl+1chd 4-11.99 219 267 192  
1adl+2chd 4-11.99 238 285 211  
1adl+3chd 4-11.99 257 304 230  
2adl 219 267 192  
2adl+1chd 4-11.99 238 285 211  
2adl+2chd 4-11.99 257 304 230  
3adl 255 303 229  
ONE BEDROOM APARTMENT BIG
1adl+1chd 4-11.99 248 302 225  
1adl+2chd 4-11.99 267 321 244  
1adl+3chd 4-11.99 285 340 263  
2adl 248 302 226  
2adl+1chd 4-11.99 267 321 244  
2adl+2chd 4-11.99 285 340 263  
3adl 284 339 262  
3adl+1chd 4-11.99 303 358 281  
4adl 321 375 299  
FINISH VILLA WITH SAUNA
1adl+1chd 4-11.99 273 369 219 271 188  
1adl+2chd 4-11.99 292 387 238 290 207  
1adl+3chd 4-11.99 311 406 257 309 225  
1adl+4chd 4-11.99 330 425 276 328 244  
2adl 273 369 219 271 188  
2adl+1chd 4-11.99 292 387 238 290 207  
2adl+2chd 4-11.99 311 406 257 309 225  
2adl+3chd 4-11.99 330 425 276 328 244  
3adl 310 405 255 310 224  
3adl+1chd 4-11.99 329 424 274 327 243  
3adl+2chd 4-11.99 348 443 293 345 362  
4adl 347 442 292 344 361  
4adl+1chd 4-11.99 365 461 311 363 280  
5adl 383 479 329 381 298  
Полупансион 25 25 25 25 25  
Деца од 4-11.99 12,50 12,50 12,50 12,50 12,50  
Полупансионот е задолжителен за период од 27.12.2019 до 01.01.2020
Мин. Престој 4 7 3
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена  
Отказ 1 Под 44 денa 1 ноќевање Под 59 дена 1 ноќевање Под 44денa 1 ноќевање Под 20 денa 100% Под 13 денa 50%  
Отказ 2 Под 30 денa 100% Под 30 денa 100% Под 30 денa 100% Под 30 денa 100%  
No show 100% 100% 100% 100% 100%  
Соби: мини бар,сеф,балкон,телефон,САТ ТВ,интернет,фен
Опис: конференциска сала , затворен базен , паркинг, н оќен клуб, лоби бар, меана , ресторан, менувачница, продавница, интернет, фитнес, Сауна, масажа,солариум,џакузи, СПА центар,ски гардероба,пинг понг и др.
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 170 Еур за возрасни и 85 Еур за деца
Цената вклучува:користење на затворен базен,парна бања,фитнес,лакониум,сауна,џакузи,релакс зона,интернет,паркинг,трансфер
Локација: на стаза, 3 км од центарот на Боровец
7=6 , 14=12 И КОМБИНАЦИИ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 05.01 ДО 19.01.2020 И ОД 08.03 ДО 31.03.2020 ( DAY DISCOUNT)
6=5 И 12=10 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 08.03 ДО 31.03.2020
10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ БЕЗ ПРАВО НА РЕФУНДАЦИЈА ( NON REF )
DAY DISCOUNT И NON REF СЕ КОМБИНИРААТ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Резервирај