PROMO PONUDA – DREAM APARTMENT BANSKO

Од 64 EUR

Вклучено користење на безжичен wifi интернет, внатрешен базен, сауна, СКИ гардеробер и паркинг.

Вклучена туристичка такса.

Детали за понуда

DREAM APART HOTEL 3*

ЦЕНИ ОД 64 ЕВРА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ПРОМОЦИЈА

1 ДЕТЕ ДО 13.99 БЕСПЛАТНО

2 ДЕТЕ ДО 13.99 БЕСПЛАТНО

Сместување во хотелот Dream  Апарт-комплекс ***  http://dreambansko.com.

Се наоѓа во непосредна близина на центарот на Банско, на 250м од гондолата и дискотеката „Happy End“.

Во близина на сместувањето се наоѓа голем маркет, како и голем број на ресторани и барови.

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ ТЕРМИН ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН

НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК (ШВЕДСКА МАСА)

ПРОМОЦИЈА
 

ЕДНОСПАЛЕН АПАРТМАН 2+2

14-19.01.2020 (5ВВ) 256 евра 2 ДЕЦА ДО 13.99 БЕСПЛАТНО
15-19.01.2020 (4ВВ) 320 евра 2 ДЕЦА ДО 13.99 БЕСПЛАТНО

ПРЕВОЗ на релација Скопје-Банско-Скопје. ЦЕНА ПО ЛИЦЕ 2150 ДЕНАРИ    ДЕЦА ДО 13.99 1250 ДЕНАРИ

Напомена – за реализиација на организираниот превоз потребно е да бидат пријавени мин.8 патници.
Едноспален апартман: Голем дневен престој со фотелја и тросед на спуштање, спална соба, целосно опремена кујна, трпезарија, купатило.

Вклучено користење на безжичен wifi интернет, внатрешен базен, сауна, СКИ гардеробер и паркинг.

Вклучена туристичка такса.

 

+Инфо

Термини и цени за оваа понуда:

Моментално нема отворени термини.
Резервирај